Cato André Fivelstad

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
1 768
2025
Raudeberg
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
1 768
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
9 179
2025
Raudeberg
Styremedlem
486 695
23 508
2025
Raudeberg
Styremedlem
16 216
10 503
2025
Raudeberg
Styreleder
0
1 768
2025
Raudeberg
Styremedlem
11 423
373
2025
Raudeberg
Styremedlem
28 278
904
2025
Raudeberg
Styremedlem
10 050
5 274
2025
Raudeberg
Styremedlem
55 357
174
2025
Raudeberg
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
9 179
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
50
Driftsinntekter:
486 695
Resultat:
23 508
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
16 216
Resultat:
10 503
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 768
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
11 423
Resultat:
373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
28
Driftsinntekter:
28 278
Resultat:
904
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
10 050
Resultat:
5 274
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
55 357
Resultat:
174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
0
9 179
2025
Raudeberg
100.00 %
0
1 768
2025
Raudeberg
0.00 %
0
324 253
2025
Fosnavåg
0.00 %
441 953
1 978 353
2025
Bergen
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
Eierskap
Aktin Ii As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
9 179
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Cato Fivelstad As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
1 768
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Havila Kystruten As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
324 253
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Lerøy Seafood Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
+
+
+
Mann
5 forbindelser
+
+
Mann
7 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
7 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 7
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 7
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
180 600
9 679
2025
Fosnavåg
100.00%
180 600
9 750
2025
Fosnavåg
100.00%
1 775 243
-1 112 939
2025
Fosnavåg
100.00%
180 600
9 171
2025
Fosnavåg
100.00%
180 600
9 101
2025
Fosnavåg
100.00%
3 943
145
2025
Rypefjord
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
99.99%
395 047
137
2025
Rypefjord
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
44.00%
11 423
373
2025
Raudeberg
44.00%
28 278
904
2025
Raudeberg
44.00%
10 050
5 274
2025
Raudeberg
44.00%
55 357
174
2025
Raudeberg
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
39.60%
486 695
23 508
2025
Raudeberg
39.60%
16 216
10 503
2025
Raudeberg
8.44%
0
-10
2025
Måløy
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
5.88%
902
17
2025
Deknepollen
5.60%
24 281
1 212
2025
Måløy
2.50%
7 968
-1 313
2025
Måløy
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
2.00%
750
70
2025
Måløy
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.37%
20
-243
2025
Svelgen
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
0.00%
1 000
165 000
2025
Lysaker
Havila Capella As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 679
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Castor As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 750
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Kystruten Operations As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 775 243
Resultat:
-1 112 939
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Polaris As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Pollux As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Hk Crew Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 943
Resultat:
145
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rypefjord
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hk Crew As
Prosent:
99.99
Driftsinntekter:
395 047
Resultat:
137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rypefjord
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Marin Con As
Prosent:
44.00
Driftsinntekter:
11 423
Resultat:
373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Marin Service AS
Prosent:
44.00
Driftsinntekter:
28 278
Resultat:
904
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Raudeberg Jobbhotell As
Prosent:
44.00
Driftsinntekter:
10 050
Resultat:
5 274
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Stadt Elektro AS
Prosent:
44.00
Driftsinntekter:
55 357
Resultat:
174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Båtbygg As
Prosent:
39.60
Driftsinntekter:
486 695
Resultat:
23 508
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Båtvik As
Prosent:
39.60
Driftsinntekter:
16 216
Resultat:
10 503
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Nordfjordbadet Invest As
Prosent:
8.44
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Måløy Maritime Group As
Prosent:
5.88
Driftsinntekter:
902
Resultat:
17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Deknepollen
Måløy Adventure As
Prosent:
5.60
Driftsinntekter:
24 281
Resultat:
1 212
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Spiskammers As
Prosent:
2.50
Driftsinntekter:
7 968
Resultat:
-1 313
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Måløy Vekst Fiber As
Prosent:
2.00
Driftsinntekter:
750
Resultat:
70
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kystvegen Måløy- Florø As
Prosent:
0.37
Driftsinntekter:
20
Resultat:
-243
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Svelgen
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Endúr Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
1 000
Resultat:
165 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker