Kjell Inge Sjåstad

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
9 179
2025
Raudeberg
Daglig leder
486 695
23 508
2025
Raudeberg
Daglig leder
0
1 040
2025
Måløy
Daglig leder
0
4 083
2025
Måløy
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
9 179
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
50
Driftsinntekter:
486 695
Resultat:
23 508
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
1 040
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
4 083
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
9 179
2025
Raudeberg
Styremedlem
16 216
10 503
2025
Raudeberg
Styreleder
0
1 040
2025
Måløy
Styremedlem
11 423
373
2025
Raudeberg
Styremedlem
28 278
904
2025
Raudeberg
Styremedlem
10 050
5 274
2025
Raudeberg
Styreleder
0
4 083
2025
Måløy
Styreleder
55 357
174
2025
Raudeberg
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
9 179
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
16 216
Resultat:
10 503
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 040
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
11 423
Resultat:
373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
28
Driftsinntekter:
28 278
Resultat:
904
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
10 050
Resultat:
5 274
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styreleder
Resultat:
4 083
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
55 357
Resultat:
174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
50.00 %
0
9 179
2025
Raudeberg
0.00 %
293 303
-3 278
2025
Fosnavåg
40.00 %
0
1 040
2025
Måløy
40.00 %
0
4 083
2025
Måløy
Eierskap
Aker ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Aktin Ii As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
9 179
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Havila Shipping ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
293 303
Resultat:
-3 278
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Katja AS
Prosent:
40.00 %
Resultat:
1 040
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Save Invest As
Prosent:
40.00 %
Resultat:
4 083
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
+
Mann
7 forbindelser
+
+
+
Mann
5 forbindelser
+
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
8 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 7
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 8
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
44.00%
11 423
373
2025
Raudeberg
44.00%
28 278
904
2025
Raudeberg
44.00%
10 050
5 274
2025
Raudeberg
44.00%
55 357
174
2025
Raudeberg
39.60%
486 695
23 508
2025
Raudeberg
39.60%
16 216
10 503
2025
Raudeberg
8.44%
0
-10
2025
Måløy
5.88%
902
17
2025
Deknepollen
5.60%
24 281
1 212
2025
Måløy
2.50%
7 968
-1 313
2025
Måløy
2.00%
750
70
2025
Måløy
0.37%
20
-243
2025
Svelgen
0.00%
1 000
165 000
2025
Lysaker
Marin Con As
Prosent:
44.00
Driftsinntekter:
11 423
Resultat:
373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Marin Service AS
Prosent:
44.00
Driftsinntekter:
28 278
Resultat:
904
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Raudeberg Jobbhotell As
Prosent:
44.00
Driftsinntekter:
10 050
Resultat:
5 274
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Stadt Elektro AS
Prosent:
44.00
Driftsinntekter:
55 357
Resultat:
174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Båtbygg As
Prosent:
39.60
Driftsinntekter:
486 695
Resultat:
23 508
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Båtvik As
Prosent:
39.60
Driftsinntekter:
16 216
Resultat:
10 503
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Nordfjordbadet Invest As
Prosent:
8.44
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Maritime Group As
Prosent:
5.88
Driftsinntekter:
902
Resultat:
17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Deknepollen
Måløy Adventure As
Prosent:
5.60
Driftsinntekter:
24 281
Resultat:
1 212
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Spiskammers As
Prosent:
2.50
Driftsinntekter:
7 968
Resultat:
-1 313
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Vekst Fiber As
Prosent:
2.00
Driftsinntekter:
750
Resultat:
70
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Kystvegen Måløy- Florø As
Prosent:
0.37
Driftsinntekter:
20
Resultat:
-243
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Svelgen
Endúr Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
1 000
Resultat:
165 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker