Bjørn Ivar Hagevik

Ikon av en person
Mann ( f. 1952 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1952 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
16 216
10 503
2025
Raudeberg
Styremedlem
55 357
174
2025
Raudeberg
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
16 216
Resultat:
10 503
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
55 357
Resultat:
174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
4.50 %
486 695
23 508
2025
Raudeberg
4.50 %
16 216
10 503
2025
Raudeberg
5.00 %
11 423
373
2025
Raudeberg
5.00 %
28 278
904
2025
Raudeberg
5.00 %
10 050
5 274
2025
Raudeberg
5.00 %
55 357
174
2025
Raudeberg
Eierskap
Båtbygg As
Prosent:
4.50 %
Driftsinntekter:
486 695
Resultat:
23 508
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Båtvik As
Prosent:
4.50 %
Driftsinntekter:
16 216
Resultat:
10 503
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Marin Con As
Prosent:
5.00 %
Driftsinntekter:
11 423
Resultat:
373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Marin Service AS
Prosent:
5.00 %
Driftsinntekter:
28 278
Resultat:
904
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Raudeberg Jobbhotell As
Prosent:
5.00 %
Driftsinntekter:
10 050
Resultat:
5 274
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Stadt Elektro AS
Prosent:
5.00 %
Driftsinntekter:
55 357
Resultat:
174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg

Forbindelser

+
Mann
2 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
Lysaker
100.00%
777 416
8 830
2025
Ålesund
100.00%
Lysaker
100.00%
0
0
2025
Lysaker
100.00%
808 878
86 974
2025
Kongsberg
100.00%
2 075
930
2025
Lysaker
100.00%
229 337
5 655
2025
Laksevåg
100.00%
231 982
32 174
2025
Søreidgrend
100.00%
0
37
2025
Lysaker
100.00%
326 492
18 509
2025
Klepp Stasjon
100.00%
4 103
144
2025
Måløy
100.00%
1 865 204
183 843
2025
Bryne
83.92%
1 072 943
123 287
2025
Kristiansand S
49.00%
28 628
4 392
2025
Lysaker
48.00%
0
-366
2025
Måløy
30.00%
750
70
2025
Måløy
23.53%
902
17
2025
Deknepollen
10.00%
486 695
23 508
2025
Raudeberg
10.00%
16 216
10 503
2025
Raudeberg
8.44%
0
-10
2025
Måløy
5.60%
24 281
1 212
2025
Måløy
5.19%
47 357
-211
2025
Harstad
2.50%
7 968
-1 313
2025
Måløy
0.70%
1 000
165 000
2025
Lysaker
0.37%
20
-243
2025
Svelgen
Aav International As
Prosent:
100.00
Poststed:
Lysaker
Artec Aqua Vaq As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
777 416
Resultat:
8 830
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Avendur Nordic As
Prosent:
100.00
Poststed:
Lysaker
Avenia As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Bmo Entreprenør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
808 878
Resultat:
86 974
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Endúr Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 075
Resultat:
930
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Endúr Maritime As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
229 337
Resultat:
5 655
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Laksevåg
Endúr Sjøsterk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
231 982
Resultat:
32 174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Søreidgrend
Habto Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
37
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Igang Totalentreprenør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
326 492
Resultat:
18 509
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Klepp Stasjon
Måløy Tours As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 103
Resultat:
144
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Total Betong As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 865 204
Resultat:
183 843
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bryne
Repstad Anlegg AS
Prosent:
83.92
Driftsinntekter:
1 072 943
Resultat:
123 287
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Propoint Survey As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
28 628
Resultat:
4 392
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Nordfjordbadet As
Prosent:
48.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-366
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Vekst Fiber As
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
750
Resultat:
70
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Maritime Group As
Prosent:
23.53
Driftsinntekter:
902
Resultat:
17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Deknepollen
Båtbygg As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
486 695
Resultat:
23 508
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Båtvik As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
16 216
Resultat:
10 503
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Nordfjordbadet Invest As
Prosent:
8.44
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Adventure As
Prosent:
5.60
Driftsinntekter:
24 281
Resultat:
1 212
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Kupa As
Prosent:
5.19
Driftsinntekter:
47 357
Resultat:
-211
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Harstad
Måløy Spiskammers As
Prosent:
2.50
Driftsinntekter:
7 968
Resultat:
-1 313
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Endúr Asa
Prosent:
0.70
Driftsinntekter:
1 000
Resultat:
165 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Kystvegen Måløy- Florø As
Prosent:
0.37
Driftsinntekter:
20
Resultat:
-243
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Svelgen