Annja Veronica Espeland

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1980 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1980 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
626
103
2025
Gullaug
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
626
Resultat:
103
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gullaug
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.06 %
93
-22
2025
Fornebu
50.00 %
626
103
2025
Gullaug
Eierskap
Ecit Employee Invest As
Prosent:
0.06 %
Driftsinntekter:
93
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Fjellstien Holding As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
626
Resultat:
103
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gullaug

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Per Morten Espeland's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Annja Veronica Espeland's roller
Styremedlem
626
103
2025
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Per's rolle:
Styremedlem
Annja's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-294
2025
Fornebu
100.00%
58 408
3 088
2025
Skui
100.00%
1 606
1 094
2025
Skui
54.28%
93
-22
2025
Fornebu
27.50%
140
-60
2025
Skui
0.23%
15 202
-1 301
2024
Lierskogen
0.03%
0
0
2025
Fornebu
0.01%
6 441
-455
2025
Våle
Ecit Midco 2 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-294
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Isotak Bygg As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
58 408
Resultat:
3 088
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skui
Ringeriksveien 243 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 606
Resultat:
1 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skui
Ecit Employee Invest As
Prosent:
54.28
Driftsinntekter:
93
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Isotak Holding AS
Prosent:
27.50
Driftsinntekter:
140
Resultat:
-60
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skui
Hammerslaget As
Prosent:
0.23
Driftsinntekter:
15 202
Resultat:
-1 301
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lierskogen
Ecit Topco As
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Kaizer AS
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
6 441
Resultat:
-455
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Våle