Per Morten Espeland

Ikon av en person
Mann ( f. 1981 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1981 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
626
103
2025
Gullaug
Styremedlem
58 408
3 088
2025
Skui
Styremedlem
140
-60
2025
Skui
Styremedlem
1 606
1 094
2025
Skui
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
626
Resultat:
103
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gullaug
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
37
Driftsinntekter:
58 408
Resultat:
3 088
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skui
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
140
Resultat:
-60
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skui
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 606
Resultat:
1 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skui
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
626
103
2025
Gullaug
Eierskap
Fjellstien Holding As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
626
Resultat:
103
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gullaug

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Annja Veronica Espeland's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Per Morten Espeland's roller
Styreleder
626
103
2025
Styremedlem
Mann
3 forbindelser
-
Tilian Gili Tahon's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Per Morten Espeland's roller
Daglig leder, Styreleder
58 408
3 088
2025
Styremedlem
Styreleder
140
-60
2025
Styremedlem
Styreleder
1 606
1 094
2025
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Annja's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Tilian's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Tilian's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Tilian's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
58 408
3 088
2025
Skui
100.00%
1 606
1 094
2025
Skui
27.50%
140
-60
2025
Skui
0.23%
15 202
-1 301
2024
Lierskogen
0.01%
6 441
-455
2025
Våle
Isotak Bygg As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
58 408
Resultat:
3 088
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skui
Ringeriksveien 243 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 606
Resultat:
1 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skui
Isotak Holding AS
Prosent:
27.50
Driftsinntekter:
140
Resultat:
-60
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skui
Hammerslaget As
Prosent:
0.23
Driftsinntekter:
15 202
Resultat:
-1 301
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lierskogen
Kaizer AS
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
6 441
Resultat:
-455
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Våle