Per Slette Semeleng

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
14
-34
2025
Røn
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
14
Resultat:
-34
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røn
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-1 139
2025
Røn
Styreleder
0
137
2025
Aurdal
Styreleder
14
-34
2025
Røn
Styremedlem
0
3 398
2025
Leira I Valdres
Styreleder
0
6
2025
Fagernes
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1 139
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røn
Tittel:
Styreleder
Resultat:
137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Aurdal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
14
Resultat:
-34
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røn
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
3 398
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Tittel:
Styreleder
Resultat:
6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
137
2025
Aurdal
Eierskap
Semeleng Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Aurdal

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
14
-34
2025
Røn
56.67%
0
3 398
2025
Leira I Valdres
30.00%
28 821
1 059
2025
Leira I Valdres
5.00%
258
6 246
2025
Fagernes
0.23%
0
66 401
2025
Oslo
0.08%
0
24 931
2025
Oslo
0.03%
26 000
-15 000
2025
Lysaker
Semeleng Transport As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
14
Resultat:
-34
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røn
Slette Holding As
Prosent:
56.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3 398
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Interiørsenteret As
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
28 821
Resultat:
1 059
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Rosendal Og Slette Invest As
Prosent:
5.00
Driftsinntekter:
258
Resultat:
6 246
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Swiss Life Ref Nordic 2018 Invest As
Prosent:
0.23
Driftsinntekter:
0
Resultat:
66 401
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Swiss Life Ref Nordic 2020 Invest As
Prosent:
0.08
Driftsinntekter:
0
Resultat:
24 931
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nrc Group Asa
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
26 000
Resultat:
-15 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker