Trond Slette

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
3 398
2025
Leira I Valdres
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
3 398
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
28 821
1 059
2025
Leira I Valdres
Styreleder
258
6 246
2025
Fagernes
Styremedlem
0
3 398
2025
Leira I Valdres
Styremedlem
22 720
7 580
2025
Leira I Valdres
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
11
Driftsinntekter:
28 821
Resultat:
1 059
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
258
Resultat:
6 246
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
3 398
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
22 720
Resultat:
7 580
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
42.50 %
258
6 246
2025
Fagernes
Eierskap
Rosendal Og Slette Invest As
Prosent:
42.50 %
Driftsinntekter:
258
Resultat:
6 246
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-46 232
2025
Lysaker
100.00%
22 720
7 580
2025
Leira I Valdres
66.25%
0
79 883
2025
Oslo
60.80%
0
44 983
2025
Oslo
56.67%
0
3 398
2025
Leira I Valdres
30.00%
28 821
1 059
2025
Leira I Valdres
0.71%
21 765
-599
2025
Drøbak
0.23%
0
66 401
2025
Oslo
0.21%
26 000
-15 000
2025
Lysaker
0.08%
0
24 931
2025
Oslo
Nrc Group Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-46 232
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Valdres Storsenter AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
22 720
Resultat:
7 580
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Swiss Life Ref Nordic 2018 As
Prosent:
66.25
Driftsinntekter:
0
Resultat:
79 883
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Swiss Life Ref Nordic 2020 As
Prosent:
60.80
Driftsinntekter:
0
Resultat:
44 983
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Slette Holding As
Prosent:
56.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3 398
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Interiørsenteret As
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
28 821
Resultat:
1 059
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Varmefag, Varme & Design AS
Prosent:
0.71
Driftsinntekter:
21 765
Resultat:
-599
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Swiss Life Ref Nordic 2018 Invest As
Prosent:
0.23
Driftsinntekter:
0
Resultat:
66 401
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nrc Group Asa
Prosent:
0.21
Driftsinntekter:
26 000
Resultat:
-15 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Swiss Life Ref Nordic 2020 Invest As
Prosent:
0.08
Driftsinntekter:
0
Resultat:
24 931
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo