Bernt Asbjørn Furre

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
74
1 172
2025
Steinkjer
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
74
Resultat:
1 172
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
74
1 172
2025
Steinkjer
Styremedlem
0
-3
2025
Steinkjer
Styremedlem
674 321
27 308
2025
Steinkjer
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
74
Resultat:
1 172
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
631
Driftsinntekter:
674 321
Resultat:
27 308
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
74
1 172
2025
Steinkjer
Eierskap
B. Furre Holding AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
74
Resultat:
1 172
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
-
Bjørn Rygg's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Bernt Asbjørn Furre's roller
Daglig leder, Varamedlem
674 321
27 308
2025
Styremedlem
Daglig leder, Styreleder
0
-3
2025
Styremedlem
Mann
2 forbindelser
-
Kjell Magnar Haugan's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Bernt Asbjørn Furre's roller
Varamedlem
74
1 172
2025
Daglig leder, Styreleder
Styreleder
674 321
27 308
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Bjørn's rolle:
Daglig leder, Varamedlem
Bernt's rolle:
Styremedlem
Bjørn's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Bernt's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kjell's rolle:
Varamedlem
Bernt's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Kjell's rolle:
Styreleder
Bernt's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
23
-223
2025
Inderøy
100.00%
674 321
27 308
2025
Steinkjer
50.00%
1
4 002
2024
Steinkjer
50.00%
957
-42
2025
Steinkjer
50.00%
171
-234
2025
Beitstad
34.00%
3 516
-311
2025
Beitstad
25.00%
0
-28
2024
Levanger
3.00%
70
-1 888
2025
Steinkjer
Brenne Fritid As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
23
Resultat:
-223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Fosdalen AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
674 321
Resultat:
27 308
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Beitstadfjorden As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1
Resultat:
4 002
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Steinkjer
Kjentgården As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
957
Resultat:
-42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Stasj Eiendom As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
171
Resultat:
-234
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitstad
Askola AS
Prosent:
34.00
Driftsinntekter:
3 516
Resultat:
-311
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitstad
Yttervikbakken Bolig As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-28
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Levanger
Tidligfasefondet As
Prosent:
3.00
Driftsinntekter:
70
Resultat:
-1 888
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer