Kjell Magnar Haugan

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

19 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

19 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
705
31
2025
Beitstad
Kontaktperson
Malm
Daglig leder
70
-25
2025
Malm
Daglig leder
40
2 701
2025
Beitstad
Innehaver
Beitstad
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
705
Resultat:
31
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitstad
Tittel:
Kontaktperson
Poststed:
Malm
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
70
Resultat:
-25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
40
Resultat:
2 701
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitstad
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Beitstad
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
74
1 172
2025
Steinkjer
Styremedlem
Inderøy
Styreleder
23
-223
2025
Inderøy
Styreleder
674 321
27 308
2025
Steinkjer
Styreleder
70
-25
2025
Malm
Styreleder
Beitstad
Styremedlem
Beitstad
Styreleder
40
2 701
2025
Beitstad
Styreleder
957
-42
2025
Steinkjer
Styreleder
115
-83
2025
Beitstad
Styreleder
171
-234
2025
Beitstad
Varamedlem
2 656
1 155
2025
Steinkjer
Styremedlem
10 398
-99
2025
Steinkjer
Styremedlem
Malm
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
74
Resultat:
1 172
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
23
Resultat:
-223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
631
Driftsinntekter:
674 321
Resultat:
27 308
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
70
Resultat:
-25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Beitstad
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Beitstad
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
40
Resultat:
2 701
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitstad
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
957
Resultat:
-42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
115
Resultat:
-83
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitstad
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
171
Resultat:
-234
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitstad
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 656
Resultat:
1 155
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
10 398
Resultat:
-99
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Malm
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
40
2 701
2025
Beitstad
Eierskap
K Haugan Holding AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
40
Resultat:
2 701
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitstad

Forbindelser

+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
23
-223
2025
Inderøy
100.00%
674 321
27 308
2025
Steinkjer
100.00%
115
-83
2025
Beitstad
50.00%
1
4 002
2024
Steinkjer
50.00%
957
-42
2025
Steinkjer
50.00%
171
-234
2025
Beitstad
34.00%
3 516
-311
2025
Beitstad
25.00%
0
-28
2024
Levanger
3.00%
70
-1 888
2025
Steinkjer
0.03%
3 691 968
33 895
2025
Oslo
Brenne Fritid As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
23
Resultat:
-223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Fosdalen AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
674 321
Resultat:
27 308
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Stasj Beitstad As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
115
Resultat:
-83
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitstad
Beitstadfjorden As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1
Resultat:
4 002
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Steinkjer
Kjentgården As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
957
Resultat:
-42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Stasj Eiendom As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
171
Resultat:
-234
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitstad
Askola AS
Prosent:
34.00
Driftsinntekter:
3 516
Resultat:
-311
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitstad
Yttervikbakken Bolig As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-28
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Levanger
Tidligfasefondet As
Prosent:
3.00
Driftsinntekter:
70
Resultat:
-1 888
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Yx Norge As
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
3 691 968
Resultat:
33 895
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo