Arvid Lønne

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
4 530
81
2025
Høyanger
Styremedlem
845
-14
2025
Høyanger
Styremedlem
5 157
81
2025
Høyanger
Styreleder
Høyanger
Styremedlem
2 620
-18
2025
Høyanger
Styremedlem
Høyanger
Styreleder
38
-199
2025
Høyanger
Styreleder
7 086
-546
2025
Fyllingsdalen
Styremedlem
1 584
618
2025
Høyanger
Styremedlem
7 276
913
2025
Høyanger
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
4 530
Resultat:
81
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
845
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
5 157
Resultat:
81
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Høyanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 620
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Høyanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
38
Resultat:
-199
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
39
Driftsinntekter:
7 086
Resultat:
-546
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fyllingsdalen
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 584
Resultat:
618
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
7 276
Resultat:
913
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
25.00 %
5 157
81
2025
Høyanger
49.00 %
2 620
-18
2025
Høyanger
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
12.59 %
1 584
618
2025
Høyanger
Eierskap
Joss Pub As
Prosent:
25.00 %
Driftsinntekter:
5 157
Resultat:
81
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Lt Partner As
Prosent:
49.00 %
Driftsinntekter:
2 620
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storgata 21 Eides As
Prosent:
12.59 %
Driftsinntekter:
1 584
Resultat:
618
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
95.24%
7 276
913
2025
Høyanger
90.00%
38
-199
2025
Høyanger
83.15%
2 247
-681
2025
Høyanger
80.00%
4 785
-671
2024
Høyanger
32.67%
845
-14
2025
Høyanger
21.84%
4 530
81
2025
Høyanger
19.60%
7 086
-546
2025
Fyllingsdalen
9.00%
2 767
59
2025
Kalandseidet
8.46%
2 082
-89
2025
Oslo
Vest Resirkuleringssenter As
Prosent:
95.24
Driftsinntekter:
7 276
Resultat:
913
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Qualitech Group As
Prosent:
90.00
Driftsinntekter:
38
Resultat:
-199
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Greenergy Recycling As
Prosent:
83.15
Driftsinntekter:
2 247
Resultat:
-681
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Qualitech Engineering As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
4 785
Resultat:
-671
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Høyanger
Høyang Eiendom As
Prosent:
32.67
Driftsinntekter:
845
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Gjenkraft As
Prosent:
21.84
Driftsinntekter:
4 530
Resultat:
81
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Smart Industry As
Prosent:
19.60
Driftsinntekter:
7 086
Resultat:
-546
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fyllingsdalen
Qualitech Solutions As
Prosent:
9.00
Driftsinntekter:
2 767
Resultat:
59
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kalandseidet
Httech As
Prosent:
8.46
Driftsinntekter:
2 082
Resultat:
-89
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo