Hroar Holm Carlsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Høyanger
Daglig leder
5 157
81
2025
Høyanger
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Antall ansatte:
1
Poststed:
Høyanger
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
5 157
Resultat:
81
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Hølen
Styreleder
7 997
2 040
2025
Høyanger
Styremedlem
5 157
81
2025
Høyanger
Styreleder
0
0
2025
Høyanger
Styreleder
12 753
-3 164
2025
Høyanger
Styreleder
1 584
618
2025
Høyanger
Styreleder
7 276
913
2025
Høyanger
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Hølen
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
7 997
Resultat:
2 040
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
5 157
Resultat:
81
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
12 753
Resultat:
-3 164
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 584
Resultat:
618
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
7 276
Resultat:
913
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.01 %
313 596
165 693
2025
Bergen
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.97 %
4 530
81
2025
Høyanger
25.00 %
5 157
81
2025
Høyanger
0.00 %
2 968 000
6 694 000
2025
Kongsberg
0.02 %
0
-227 959
2024
Lysaker
27.78 %
1 584
618
2025
Høyanger
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Eierskap
Elmera Group Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
313 596
Resultat:
165 693
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Gjenkraft As
Prosent:
0.97 %
Driftsinntekter:
4 530
Resultat:
81
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Joss Pub As
Prosent:
25.00 %
Driftsinntekter:
5 157
Resultat:
81
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 968 000
Resultat:
6 694 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.02 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Storgata 21 Eides As
Prosent:
27.78 %
Driftsinntekter:
1 584
Resultat:
618
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
3 forbindelser
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
95.24%
7 276
913
2025
Høyanger
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Vest Resirkuleringssenter As
Prosent:
95.24
Driftsinntekter:
7 276
Resultat:
913
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker