Bjarne Tarjei Haugen

Ikon av en person
Mann ( f. 1961 )
Ikon av en person

11 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1961 )
Ikon av en person

11 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-1 744
2025
Nøtterøy
Innehaver
Nøtterøy
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-1 744
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nøtterøy
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Nøtterøy
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
57 191
7 632
2025
Laksevåg
Styreleder
1 783
491
2025
Rælingen
Styremedlem
7 296
2 229
2025
Drammen
Styremedlem
44 847
2 428
2025
Drammen
Styremedlem
0
-8 949
2025
Sem
Styreleder
0
-1 744
2025
Nøtterøy
Styreleder
34 242
-2 071
2025
Seljord
Styreleder
0
-19
2025
Sem
Styreleder
12 244
1 327
2025
Larvik
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
31
Driftsinntekter:
57 191
Resultat:
7 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Laksevåg
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 783
Resultat:
491
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
7 296
Resultat:
2 229
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drammen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
147
Driftsinntekter:
44 847
Resultat:
2 428
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drammen
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-8 949
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sem
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1 744
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nøtterøy
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
34 242
Resultat:
-2 071
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Seljord
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sem
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
12 244
Resultat:
1 327
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
0
-1 744
2025
Nøtterøy
Eierskap
Valalia Invest As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-1 744
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nøtterøy

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
4 478
2 245
2025
Halden
100.00%
138 881
-18 663
2025
Sem
100.00%
12 244
1 327
2025
Larvik
92.00%
44 847
2 428
2025
Drammen
52.77%
9 036
777
2025
Sandefjord
13.84%
0
-8 949
2025
Sem
5.00%
7 296
2 229
2025
Drammen
3.22%
1 783
491
2025
Rælingen
0.03%
100 631
-85 563
2025
Halden
Esmart Systems International As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 478
Resultat:
2 245
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden
Thermax As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
138 881
Resultat:
-18 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sem
Vestfold Brannteknikk AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 244
Resultat:
1 327
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Promiso Sørøst As
Prosent:
92.00
Driftsinntekter:
44 847
Resultat:
2 428
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drammen
Torp Consulting As
Prosent:
52.77
Driftsinntekter:
9 036
Resultat:
777
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Thermax Holding As
Prosent:
13.84
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-8 949
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sem
Promiso As
Prosent:
5.00
Driftsinntekter:
7 296
Resultat:
2 229
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drammen
Boinnova As
Prosent:
3.22
Driftsinntekter:
1 783
Resultat:
491
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Esmart Systems As
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
100 631
Resultat:
-85 563
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden