Knut Halvor Nerheim

Ikon av en person
Mann ( f. 1961 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1961 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
72
-2
2025
Rælingen
Daglig leder
1 783
491
2025
Rælingen
Daglig leder
0
-13
2025
Rælingen
Daglig leder
4 241
471
2025
Rælingen
Daglig leder
0
21
2025
Rælingen
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
72
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 783
Resultat:
491
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
4 241
Resultat:
471
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
72
-2
2025
Rælingen
Styremedlem
1 783
491
2025
Rælingen
Styremedlem
0
-13
2025
Rælingen
Styreleder
4 241
471
2025
Rælingen
Styreleder
Lillestrøm
Styreleder
0
21
2025
Rælingen
Styreleder
761
-251
2025
Rælingen
Styremedlem
Stathelle
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
72
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 783
Resultat:
491
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
4 241
Resultat:
471
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Lillestrøm
Tittel:
Styreleder
Resultat:
21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
761
Resultat:
-251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Stathelle
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.08 %
0
165 458
2025
Oslo
0.12 %
0
-4 648
2025
Oslo
20.00 %
4 241
471
2025
Rælingen
92.00 %
0
21
2025
Rælingen
Eierskap
Global Infrastruktur I AS
Prosent:
0.08 %
Resultat:
165 458
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Global Private Equity Ii AS
Prosent:
0.12 %
Resultat:
-4 648
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Havparadiset As
Prosent:
20.00 %
Driftsinntekter:
4 241
Resultat:
471
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Nerheim Holding AS
Prosent:
92.00 %
Resultat:
21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
72
-2
2025
Rælingen
100.00%
761
-251
2025
Rælingen
61.26%
0
33 359
2025
Oslo
60.00%
4 241
471
2025
Rælingen
50.69%
1 783
491
2025
Rælingen
39.76%
0
-13
2025
Rælingen
34.00%
0
-14
2025
Skien
18.03%
1 646
-489
2025
Stabekk
0.39%
10 736
43
2025
Rauland
Aktiv Utviklingspartner AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
72
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Rauland Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
761
Resultat:
-251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Global Infrastruktur 2007 AS
Prosent:
61.26
Driftsinntekter:
0
Resultat:
33 359
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Havparadiset As
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
4 241
Resultat:
471
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Boinnova As
Prosent:
50.69
Driftsinntekter:
1 783
Resultat:
491
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Halvmett As
Prosent:
39.76
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Sirius Invest As
Prosent:
34.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Andvari Capital Iii As
Prosent:
18.03
Driftsinntekter:
1 646
Resultat:
-489
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Rauland Turist AS
Prosent:
0.39
Driftsinntekter:
10 736
Resultat:
43
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rauland