Miriam Irene Gjønnes Karterud

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1981 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1981 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
4
2025
Vinterbro
Styremedlem
150 370
-1 690
2025
Fannrem
Styremedlem
15 000
73 389
2025
Fannrem
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinterbro
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
64
Driftsinntekter:
150 370
Resultat:
-1 690
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
15 000
Resultat:
73 389
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
4
2025
Vinterbro
Eierskap
Mgk Management As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinterbro

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
150 370
-1 690
2025
Fannrem
51.56%
850
-3 068
2025
Fannrem
50.00%
94 672
-709
2025
Fannrem
20.00%
15 000
73 389
2025
Fannrem
20.00%
11 665
4 191
2025
Fannrem
18.50%
10 986
30
2025
Steinkjer
Orkel As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
150 370
Resultat:
-1 690
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Wrapsave As
Prosent:
51.56
Driftsinntekter:
850
Resultat:
-3 068
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Orkel Direkte As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
94 672
Resultat:
-709
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Orkel Holding As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
15 000
Resultat:
73 389
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Siva Fannrem Eiendom As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
11 665
Resultat:
4 191
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Orkel Biox As
Prosent:
18.50
Driftsinntekter:
10 986
Resultat:
30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer