Jarl Ingebrigt Gjønnes

Ikon av en person
Mann ( f. 1952 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1952 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
20
0
2025
Fannrem
Styreleder
58
1 358
2025
Fannrem
Styremedlem
10 986
30
2025
Steinkjer
Styremedlem
94 672
-709
2025
Fannrem
Styreleder
15 000
73 389
2025
Fannrem
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
58
Resultat:
1 358
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
10 986
Resultat:
30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
19
Driftsinntekter:
94 672
Resultat:
-709
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
15 000
Resultat:
73 389
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
58
1 358
2025
Fannrem
Eierskap
Joj Management As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
58
Resultat:
1 358
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
20
0
2025
Fannrem
100.00%
150 370
-1 690
2025
Fannrem
51.56%
850
-3 068
2025
Fannrem
50.00%
94 672
-709
2025
Fannrem
20.00%
15 000
73 389
2025
Fannrem
20.00%
11 665
4 191
2025
Fannrem
18.50%
10 986
30
2025
Steinkjer
Joj Commerce As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
20
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Orkel As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
150 370
Resultat:
-1 690
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Wrapsave As
Prosent:
51.56
Driftsinntekter:
850
Resultat:
-3 068
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Orkel Direkte As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
94 672
Resultat:
-709
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Orkel Holding As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
15 000
Resultat:
73 389
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Siva Fannrem Eiendom As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
11 665
Resultat:
4 191
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Orkel Biox As
Prosent:
18.50
Driftsinntekter:
10 986
Resultat:
30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer