Cathrine Hals Alsaker

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1978 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1978 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
269 191
45 200
2025
Østerås
Varamedlem
846
587
2025
Østerås
Styreleder
0
3 111
2025
Østerås
Styremedlem
144
-4 173
2025
Østerås
Styremedlem
7 248
6 302
2025
Østerås
Varamedlem
535
13 294
2025
Østerås
Styremedlem
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
85
Driftsinntekter:
269 191
Resultat:
45 200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
846
Resultat:
587
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Styreleder
Resultat:
3 111
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
144
Resultat:
-4 173
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
7 248
Resultat:
6 302
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
535
Resultat:
13 294
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
3 111
2025
Østerås
Eierskap
Catal As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
3 111
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
5 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
144
-4 173
2025
Østerås
40.54%
7 248
6 302
2025
Østerås
33.00%
25 488
7 170
2025
Østerås
23.54%
269 191
45 200
2025
Østerås
Grini Senter AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
144
Resultat:
-4 173
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Hansen Bakeribygg As
Prosent:
40.54
Driftsinntekter:
7 248
Resultat:
6 302
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Baker Hansens Glutenfrie As
Prosent:
33.00
Driftsinntekter:
25 488
Resultat:
7 170
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Baker Hansen AS
Prosent:
23.54
Driftsinntekter:
269 191
Resultat:
45 200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås