Knut Andreas Hals

Ikon av en person
Mann ( f. 1984 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1984 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
269 191
45 200
2025
Østerås
Styreleder
0
1 251
2025
Østerås
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
85
Driftsinntekter:
269 191
Resultat:
45 200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
1 251
2025
Østerås
0.00 %
95 000
9 264 000
2025
Oslo
Eierskap
Elsker Deig As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
1 251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Cathrine Hals Alsaker's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Knut Andreas Hals's roller
Styreleder
269 191
45 200
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Magnus Alexander Hals's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Knut Andreas Hals's roller
Daglig leder
269 191
45 200
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Morten Hals's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Knut Andreas Hals's roller
Styremedlem
269 191
45 200
2025
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Cathrine's rolle:
Styreleder
Knut's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Magnus's rolle:
Daglig leder
Knut's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Morten's rolle:
Styremedlem
Knut's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
144
-4 173
2025
Østerås
40.54%
7 248
6 302
2025
Østerås
33.00%
25 488
7 170
2025
Østerås
6.04%
269 191
45 200
2025
Østerås
Grini Senter AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
144
Resultat:
-4 173
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Hansen Bakeribygg As
Prosent:
40.54
Driftsinntekter:
7 248
Resultat:
6 302
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Baker Hansens Glutenfrie As
Prosent:
33.00
Driftsinntekter:
25 488
Resultat:
7 170
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Baker Hansen AS
Prosent:
6.04
Driftsinntekter:
269 191
Resultat:
45 200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås