Ronny Magne Almenning

Ikon av en person
Mann ( f. 1969 )
Ikon av en person

21 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1969 )
Ikon av en person

21 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
17 665
453
2025
Måløy
Daglig leder
6 457
708
2025
Måløy
Innehaver
Raudeberg
Daglig leder
0
2 892
2025
Måløy
Daglig leder
8 299
6 449
2025
Måløy
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
17 665
Resultat:
453
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
6 457
Resultat:
708
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
2 892
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
8 299
Resultat:
6 449
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
17 665
453
2025
Måløy
Styreleder
8 150
82
2025
Måløy
Styreleder
10 402
385
2025
Måløy
Styreleder
0
-6
2025
Måløy
Styremedlem
1 544
-4 646
2025
Måløy
Styreleder
12 714
579
2025
Måløy
Styremedlem
Raudeberg
Styreleder
Måløy
Styremedlem
0
-72
2025
Andenes
Styreleder
0
-2
2025
Måløy
Styreleder
1 588
-5 026
2025
Måløy
Styreleder
4 556
4 063
2025
Måløy
Styremedlem
231
-22 281
2025
Måløy
Styreleder
6 457
708
2025
Måløy
Styreleder
0
2 892
2025
Måløy
Styreleder
8 299
6 449
2025
Måløy
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
17 665
Resultat:
453
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
8 150
Resultat:
82
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
12
Driftsinntekter:
10 402
Resultat:
385
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 544
Resultat:
-4 646
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
29
Driftsinntekter:
12 714
Resultat:
579
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 588
Resultat:
-5 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
4 556
Resultat:
4 063
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
231
Resultat:
-22 281
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
6 457
Resultat:
708
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Resultat:
2 892
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
8 299
Resultat:
6 449
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
2 892
2025
Måløy
100.00 %
8 299
6 449
2025
Måløy
Eierskap
Rma Foods As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
2 892
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Rma Invest AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
8 299
Resultat:
6 449
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
8 150
82
2025
Måløy
100.00%
11 070
-291
2025
Lom
100.00%
12 714
579
2025
Måløy
100.00%
5 810
-930
2025
Molde
100.00%
0
-2
2025
Måløy
100.00%
1 588
-5 026
2025
Måløy
100.00%
6 457
708
2025
Måløy
100.00%
0
28
2025
Måløy
92.00%
10 402
385
2025
Måløy
77.19%
231
-22 281
2025
Måløy
66.70%
17 665
453
2025
Måløy
50.00%
1 544
-4 646
2025
Måløy
49.46%
12 304
2 319
2025
Aurland
40.00%
0
-72
2025
Andenes
31.64%
62 017
1 310
2025
Måløy
30.00%
750
70
2025
Måløy
26.31%
4 556
4 063
2025
Måløy
7.92%
2 575
5
2025
Asker
2.50%
7 968
-1 313
2025
Måløy
0.47%
4 493
-291
2025
Måløy
Betongsaging Nordfjord AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 150
Resultat:
82
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Lom Vaskeri As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
11 070
Resultat:
-291
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Maritim Bemanning As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 714
Resultat:
579
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Molde Kem Renseri AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 810
Resultat:
-930
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Ofs Båtsfjord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Måløy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 588
Resultat:
-5 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Rma Andreassen Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 457
Resultat:
708
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Vest Vaktmesterservice As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
28
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Dvi Service AS
Prosent:
92.00
Driftsinntekter:
10 402
Resultat:
385
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ontec As
Prosent:
77.19
Driftsinntekter:
231
Resultat:
-22 281
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Andreassen Sales AS
Prosent:
66.70
Driftsinntekter:
17 665
Resultat:
453
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Gotteberg Næringspark As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 544
Resultat:
-4 646
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Reint AS
Prosent:
49.46
Driftsinntekter:
12 304
Resultat:
2 319
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Aurland
Ofs Andenes As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Vest Industrivask As
Prosent:
31.64
Driftsinntekter:
62 017
Resultat:
1 310
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Vekst Fiber As
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
750
Resultat:
70
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Norge As
Prosent:
26.31
Driftsinntekter:
4 556
Resultat:
4 063
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Rent-Gruppen As
Prosent:
7.92
Driftsinntekter:
2 575
Resultat:
5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Måløy Spiskammers As
Prosent:
2.50
Driftsinntekter:
7 968
Resultat:
-1 313
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Vekst As
Prosent:
0.47
Driftsinntekter:
4 493
Resultat:
-291
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy