Atle Vidar Hagen

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
4 047
1 264
2025
Måløy
Styreleder
1 544
-4 646
2025
Måløy
Styreleder
11 070
-291
2025
Lom
Varamedlem
5 810
-930
2025
Molde
Styremedlem
Måløy
Styreleder
62 017
1 310
2025
Måløy
Styreleder
0
28
2025
Måløy
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
4 047
Resultat:
1 264
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 544
Resultat:
-4 646
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
18
Driftsinntekter:
11 070
Resultat:
-291
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
5 810
Resultat:
-930
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
89
Driftsinntekter:
62 017
Resultat:
1 310
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Resultat:
28
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
42.16 %
4 047
1 264
2025
Måløy
Eierskap
Clean Invest As
Prosent:
42.16 %
Driftsinntekter:
4 047
Resultat:
1 264
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
7 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 7
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
27
33
2025
Arendal
100.00%
4 113
506
2025
Arendal
100.00%
0
-1 071
2025
Arendal
100.00%
0
3
2025
Arendal
100.00%
0
-3
2025
Arendal
100.00%
0
-6
2025
Måløy
100.00%
11 070
-291
2025
Lom
100.00%
5 810
-930
2025
Molde
100.00%
0
-2
2025
Måløy
100.00%
1 588
-5 026
2025
Måløy
100.00%
0
28
2025
Måløy
98.18%
6 380
-15 538
2024
Arendal
95.08%
0
-40 899
2025
Skien
77.19%
231
-22 281
2025
Måløy
72.38%
0
-97 652
2025
Arendal
68.36%
62 017
1 310
2025
Måløy
50.00%
1 544
-4 646
2025
Måløy
49.46%
12 304
2 319
2025
Aurland
48.00%
0
-366
2025
Måløy
40.00%
0
-72
2025
Andenes
36.00%
0
-2 012
2025
Oslo
11.45%
279 749
265 982
2025
Kristiansand S
7.92%
2 575
5
2025
Asker
7.54%
0
-59
2025
Lillesand
6.61%
0
24 558
2025
Oslo
3.81%
4 619
-139
2025
Froland
2.65%
1 256
-142 787
2025
Sandnes
2.02%
Oslo
1.97%
4 556
4 063
2025
Måløy
1.85%
376 207
175 087
2025
Arendal
1.85%
0
-10
2025
Måløy
0.93%
7
-10 616
2025
Arendal
0.26%
4 811
90
2025
Arendal
0.25%
40 054
-525 096
2024
Arendal
0.21%
3 131
-161 249
2025
Oslo
0.20%
30 957
-10 609
2025
Arendal
0.01%
2 968 000
6 694 000
2025
Kongsberg
0.00%
13 216
-8 877
2025
Oslo
Afk Ampwell As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
27
Resultat:
33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Afk Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 113
Resultat:
506
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Afk Småkraft Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 071
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Afk Tyskland Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Dcno 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Gotteberg Brygge As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Lom Vaskeri As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
11 070
Resultat:
-291
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Molde Kem Renseri AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 810
Resultat:
-930
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Ofs Båtsfjord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Måløy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 588
Resultat:
-5 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Vest Vaktmesterservice As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
28
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Alytic As
Prosent:
98.18
Driftsinntekter:
6 380
Resultat:
-15 538
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Arendal
Enrx Group As
Prosent:
95.08
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-40 899
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Ontec As
Prosent:
77.19
Driftsinntekter:
231
Resultat:
-22 281
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tekna Holding Asa
Prosent:
72.38
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-97 652
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Vest Industrivask As
Prosent:
68.36
Driftsinntekter:
62 017
Resultat:
1 310
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Gotteberg Næringspark As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 544
Resultat:
-4 646
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Reint AS
Prosent:
49.46
Driftsinntekter:
12 304
Resultat:
2 319
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Aurland
Nordfjordbadet As
Prosent:
48.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-366
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Andenes As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Faraday Topco As
Prosent:
36.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 012
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Skagerak Capital Iv As
Prosent:
11.45
Driftsinntekter:
279 749
Resultat:
265 982
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Rent-Gruppen As
Prosent:
7.92
Driftsinntekter:
2 575
Resultat:
5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Flumill Invest As
Prosent:
7.54
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-59
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillesand
Norse Holding As
Prosent:
6.61
Driftsinntekter:
0
Resultat:
24 558
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Frolendingen AS
Prosent:
3.81
Driftsinntekter:
4 619
Resultat:
-139
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Froland
Beyonder As
Prosent:
2.65
Driftsinntekter:
1 256
Resultat:
-142 787
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Norsun Holding As
Prosent:
2.02
Poststed:
Oslo
Ofs Norge As
Prosent:
1.97
Driftsinntekter:
4 556
Resultat:
4 063
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Arendals Fossekompani ASA
Prosent:
1.85
Driftsinntekter:
376 207
Resultat:
175 087
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Nordfjordbadet Invest As
Prosent:
1.85
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Verd Investering As
Prosent:
0.93
Driftsinntekter:
7
Resultat:
-10 616
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Arendal By AS
Prosent:
0.26
Driftsinntekter:
4 811
Resultat:
90
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Morrow Batteries Asa
Prosent:
0.25
Driftsinntekter:
40 054
Resultat:
-525 096
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Arendal
Spotlio As
Prosent:
0.21
Driftsinntekter:
3 131
Resultat:
-161 249
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norse Atlantic Asa
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
30 957
Resultat:
-10 609
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
2 968 000
Resultat:
6 694 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Axactor Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
13 216
Resultat:
-8 877
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo