Terje Haugdal

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
4 945
58
2025
Nesna
Styreleder
40
-30
2025
Stokkøy
Styremedlem
1 859
36
2025
Trondheim
Styremedlem
1 299
-2 289
2024
Trondheim
Styreleder
10 544
155
2024
Trondheim
Styremedlem
1 171
-6 504
2025
Trondheim
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
4 945
Resultat:
58
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesna
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
40
Resultat:
-30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stokkøy
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 859
Resultat:
36
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 299
Resultat:
-2 289
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
10 544
Resultat:
155
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 171
Resultat:
-6 504
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
40
-30
2025
Stokkøy
0.13 %
17 194
-1 129
2025
Stokkøy
Eierskap
Haugdal-Gruppen As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
40
Resultat:
-30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stokkøy
Stokkøya Sjøsenter As
Prosent:
0.13 %
Driftsinntekter:
17 194
Resultat:
-1 129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stokkøy

Forbindelser

Mann
4 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
+
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
4 945
58
2025
Nesna
100.00%
1 859
36
2025
Trondheim
100.00%
10 544
155
2024
Trondheim
80.00%
1 299
-2 289
2024
Trondheim
66.00%
114 298
-5 677
2024
Trondheim
30.56%
1 171
-6 504
2025
Trondheim
4.78%
23 937
920
2025
Trondheim
Eprod Lyd Og Lys Utleie As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 945
Resultat:
58
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesna
Mesa Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 859
Resultat:
36
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Trondheim Crew As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 544
Resultat:
155
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Stage Norway As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
1 299
Resultat:
-2 289
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Trondheim Lyd As
Prosent:
66.00
Driftsinntekter:
114 298
Resultat:
-5 677
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Trondheim Lyd Holding As
Prosent:
30.56
Driftsinntekter:
1 171
Resultat:
-6 504
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Oi! Trøndersk Mat Og Drikke As
Prosent:
4.78
Driftsinntekter:
23 937
Resultat:
920
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim