Kurt Arve Selnes

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Trondheim
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Trondheim
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
0
2025
Trondheim
Styreleder
51
-1
2025
Trondheim
Styreleder
1 859
36
2025
Trondheim
Styremedlem
717
15
2025
Oppegård
Styreleder
1 299
-2 289
2024
Trondheim
Styremedlem
10 544
155
2024
Trondheim
Styreleder
114 298
-5 677
2024
Trondheim
Styreleder
1 171
-6 504
2025
Trondheim
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
51
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 859
Resultat:
36
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
717
Resultat:
15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oppegård
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 299
Resultat:
-2 289
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
10 544
Resultat:
155
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
114 298
Resultat:
-5 677
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 171
Resultat:
-6 504
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
0
2025
Trondheim
100.00 %
51
-1
2025
Trondheim
0.00 %
7 464
-178 883
2024
Trondheim
0.00 %
60
-13 955
2025
Oslo
Eierskap
Bluesette Holding As
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Bluesette Media As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
51
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Folkeinvest As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
7 464
Resultat:
-178 883
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Insulife As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
60
Resultat:
-13 955
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
Trondheim
100.00%
1 002
257
2025
Bergen
100.00%
4 945
58
2025
Nesna
100.00%
1 859
36
2025
Trondheim
100.00%
10 544
155
2024
Trondheim
80.00%
1 299
-2 289
2024
Trondheim
66.00%
114 298
-5 677
2024
Trondheim
30.56%
1 171
-6 504
2025
Trondheim
8.23%
7 464
-178 883
2024
Trondheim
Beefutures Holding Spv As
Prosent:
100.00
Poststed:
Trondheim
Caplist As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 002
Resultat:
257
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Eprod Lyd Og Lys Utleie As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 945
Resultat:
58
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesna
Mesa Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 859
Resultat:
36
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Trondheim Crew As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 544
Resultat:
155
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Stage Norway As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
1 299
Resultat:
-2 289
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Trondheim Lyd As
Prosent:
66.00
Driftsinntekter:
114 298
Resultat:
-5 677
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Trondheim Lyd Holding As
Prosent:
30.56
Driftsinntekter:
1 171
Resultat:
-6 504
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Folkeinvest As
Prosent:
8.23
Driftsinntekter:
7 464
Resultat:
-178 883
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim