Dag Roar Mathisen

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
3 021
-422
2025
Steinkjer
Styremedlem
17 497
3 062
2025
Trondheim
Styremedlem
0
845
2025
Hommelvik
Styremedlem
469
-296
2025
Hommelvik
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
3 021
Resultat:
-422
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
22
Driftsinntekter:
17 497
Resultat:
3 062
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
845
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hommelvik
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
469
Resultat:
-296
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hommelvik
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.06 %
11 976
-701
2025
Oslo
50.00 %
0
845
2025
Hommelvik
50.00 %
469
-296
2025
Hommelvik
Eierskap
Stereo Skis AS
Prosent:
0.06 %
Driftsinntekter:
11 976
Resultat:
-701
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vidhaugen Cafedrift As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
845
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hommelvik
Vidhaugen Invest As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
469
Resultat:
-296
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hommelvik

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
17 497
3 062
2025
Trondheim
50.00%
0
-2 936
2025
Trondheim
16.67%
965
194
2024
Trondheim
Snurr City Lade As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
17 497
Resultat:
3 062
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
T8 Invest As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 936
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Peak Arkitekter As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
965
Resultat:
194
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim