Siv Rønnevik

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1981 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1981 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
469
-296
2025
Hommelvik
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
469
Resultat:
-296
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hommelvik
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
17 497
3 062
2025
Trondheim
Styreleder
0
845
2025
Hommelvik
Styreleder
469
-296
2025
Hommelvik
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
22
Driftsinntekter:
17 497
Resultat:
3 062
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Resultat:
845
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hommelvik
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
469
Resultat:
-296
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hommelvik
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
0
845
2025
Hommelvik
50.00 %
469
-296
2025
Hommelvik
Eierskap
Vidhaugen Cafedrift As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
845
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hommelvik
Vidhaugen Invest As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
469
Resultat:
-296
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hommelvik

Forbindelser

Mann
3 forbindelser
-
Dag Roar Mathisen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Siv Rønnevik's roller
Styremedlem
469
-296
2025
Daglig leder, Styreleder
Styremedlem
17 497
3 062
2025
Styreleder
Styremedlem
0
845
2025
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Dag's rolle:
Styremedlem
Siv's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Dag's rolle:
Styremedlem
Siv's rolle:
Styreleder
Dag's rolle:
Styremedlem
Siv's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
17 497
3 062
2025
Trondheim
50.00%
0
-2 936
2025
Trondheim
16.67%
965
194
2024
Trondheim
Snurr City Lade As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
17 497
Resultat:
3 062
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
T8 Invest As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 936
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Peak Arkitekter As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
965
Resultat:
194
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim