Taraldset Holding AS

Org.nr: 989053337
Kopiert!

Roller

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
969
544
2025
Lillestrøm
2.60 %
13 616
13 688
2025
Oslo
100.00 %
300
-175
2025
Lillestrøm
100.00 %
265
82
2025
Lillestrøm
100.00 %
621
449
2025
Lillestrøm
100.00 %
2 387
-354
2025
Lillestrøm
100.00 %
3 156
-1 410
2025
Lillestrøm
100.00 %
370
-46
2025
Lillestrøm
100.00 %
2 954
-49
2025
Lillestrøm
100.00 %
2 603
-6 480
2025
Lillestrøm
100.00 %
10 107
4 693
2025
Lillestrøm
100.00 %
12 309
-1 700
2025
Lillestrøm
100.00 %
3 493
-1 049
2025
Lillestrøm
100.00 %
14 484
1 743
2025
Lillestrøm
100.00 %
0
-1 631
2025
Lillestrøm
100.00 %
0
-925
2025
Lillestrøm
100.00 %
310
-3 955
2025
Lillestrøm
100.00 %
83 106
1 749
2025
Lillestrøm
100.00 %
1 696
-539
2025
Lillestrøm
Eierskap
Brandvoldgata 2 Og 4 As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
969
Resultat:
544
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Fjellhamar Bruk As
Prosent:
2.60 %
Driftsinntekter:
13 616
Resultat:
13 688
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gystadmarka Parkering As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
300
Resultat:
-175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Kjerulfs Gate 4 As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
265
Resultat:
82
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Kjerulfs Gate 5 Og 7 As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
621
Resultat:
449
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Kvartal 26 Utbygging As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
2 387
Resultat:
-354
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Kvartal 32 Utbygging As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
3 156
Resultat:
-1 410
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Landstads Gate 2 As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
370
Resultat:
-46
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Lux Drift As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
2 954
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Lux Hotel 1 As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
2 603
Resultat:
-6 480
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Lux Hotel 2 As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
10 107
Resultat:
4 693
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Lux Næring As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
12 309
Resultat:
-1 700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Lux P-Hus As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
3 493
Resultat:
-1 049
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Nordmanngården As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
14 484
Resultat:
1 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
T2 Eiendom As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-1 631
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
T3 Næringseiendom As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-925
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
T4 Eiendom As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
310
Resultat:
-3 955
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Taraldset Eiendom AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
83 106
Resultat:
1 749
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Thorvald Lammers' Gate 2 Og 8 As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 696
Resultat:
-539
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
5 630
1 095
2025
Lillestrøm
100.00%
2 720
1 551
2025
Lillestrøm
100.00%
913
273
2025
Lillestrøm
100.00%
17 545
1 585
2025
Lillestrøm
100.00%
9 622
1 256
2025
Lillestrøm
100.00%
896
747
2025
Lillestrøm
Fjellhamar Park I AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 630
Resultat:
1 095
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Fjellhamar Park Ii AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 720
Resultat:
1 551
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Fjellhamar Park Iii AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
913
Resultat:
273
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Prosjektkontoret Romerike AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
17 545
Resultat:
1 585
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Sørumsgata 11A As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9 622
Resultat:
1 256
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Tomteselskapet Romerike AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
896
Resultat:
747
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm