Periveco AS

Org.nr: 977197791
Kopiert!

Roller

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.38 %
681
387
2025
Jar
100.00 %
5 345
3 204
2025
Ski
97.34 %
0
-194
2025
Oslo
1.93 %
620
-272
2025
Drammen
20.00 %
19 729
-1 461
2025
Halden
8.80 %
19 729
-1 461
2025
Halden
28.80 %
0
-1 972
2025
Halden
80.00 %
12 662
335
2025
Ski
50.00 %
1 049
279
2025
Sandvika
27.43 %
0
-22 170
2025
Fornebu
46.25 %
0
-1 390
2025
Halden
66.67 %
0
-291
2025
Ski
100.00 %
6 303
-2 096
2025
Ski
37.54 %
0
-24
2025
Halden
Eierskap
Betera As
Prosent:
0.38 %
Driftsinntekter:
681
Resultat:
387
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Bomax AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
5 345
Resultat:
3 204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Clooger As
Prosent:
97.34 %
Resultat:
-194
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dalskilen Brygge AS
Prosent:
1.93 %
Driftsinntekter:
620
Resultat:
-272
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drammen
Extralageret As
Prosent:
20.00 %
Driftsinntekter:
19 729
Resultat:
-1 461
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden
Extralageret As
Prosent:
8.80 %
Driftsinntekter:
19 729
Resultat:
-1 461
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden
Extralageret Invest As
Prosent:
28.80 %
Resultat:
-1 972
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden
Løiten As
Prosent:
80.00 %
Driftsinntekter:
12 662
Resultat:
335
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Mandship Holding AS
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
1 049
Resultat:
279
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika
Ml25 Invest As
Prosent:
27.43 %
Resultat:
-22 170
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Norra Bohus Fastigheter Holding AS
Prosent:
46.25 %
Resultat:
-1 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden
Ob Studio Produksjon AS
Prosent:
66.67 %
Resultat:
-291
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Sepas AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
6 303
Resultat:
-2 096
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
The Ict Company As
Prosent:
37.54 %
Resultat:
-24
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
4 478
2 245
2025
Halden
100.00%
3 495
-4 969
2025
Sandvika
100.00%
1 054 651
8 382
2025
Ski
100.00%
3 634
2 948
2025
Sandvika
100.00%
385
-4 481
2025
Ski
100.00%
0
-7
2025
Ski
3.01%
118 448
-19 466
2024
Moss
1.79%
620
-272
2025
Drammen
0.42%
100 631
-85 563
2025
Halden
0.38%
681
387
2025
Jar
0.00%
0
-194
2025
Oslo
Esmart Systems International As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 478
Resultat:
2 245
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden
Extralageret Kambo Eiendom As
Prosent:
100.00
Poststed:
Halden
Gamle Drammensvei 48 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 495
Resultat:
-4 969
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika
Princess-Gruppen AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 054 651
Resultat:
8 382
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Skytterdalen Skolebygg As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 634
Resultat:
2 948
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika
Tv1 Øst As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
385
Resultat:
-4 481
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tv1.No As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Plateful As
Prosent:
3.01
Driftsinntekter:
118 448
Resultat:
-19 466
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Moss
Dalskilen Brygge AS
Prosent:
1.79
Driftsinntekter:
620
Resultat:
-272
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drammen
Esmart Systems As
Prosent:
0.42
Driftsinntekter:
100 631
Resultat:
-85 563
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden
Betera As
Prosent:
0.38
Driftsinntekter:
681
Resultat:
387
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Clooger As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-194
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo