Ida Holmen Krag

Ikon av en person
Kvinne ( f. 2000 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 2000 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
150
-503
2024
Randaberg
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
150
Resultat:
-503
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Randaberg
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
17.00 %
150
-503
2024
Randaberg
Eierskap
Krag Holding As
Prosent:
17.00 %
Driftsinntekter:
150
Resultat:
-503
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Randaberg

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Nora Dahl Krag's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ida Holmen Krag's roller
Styremedlem
150
-503
2024
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Sanna Krag Engen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ida Holmen Krag's roller
Styremedlem
150
-503
2024
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Stian Krag's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ida Holmen Krag's roller
Daglig leder, Styreleder
150
-503
2024
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Nora's rolle:
Styremedlem
Ida's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Sanna's rolle:
Styremedlem
Ida's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Stian's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Ida's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
30 656
-287
2025
Tananger
100.00%
2 401
-15 939
2025
Oslo
100.00%
0
-12
2025
Stavanger
71.50%
1 178
108
2025
Tananger
66.67%
240
36
2025
Tananger
25.00%
1 483
-257
2025
Bryne
6.25%
0
-7
2025
Stavanger
4.55%
0
-12
2025
Stavanger
0.18%
6 873
-4 917
2025
Kristiansund N
0.11%
3 662
-3 052
2025
Skreia
0.04%
3 292
-87 085
2025
Oslo
0.01%
11 588
-12 030
2025
Stavanger
Gs Energy Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
30 656
Resultat:
-287
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Huddlestock Technologies As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 401
Resultat:
-15 939
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Track Tech As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Gs Oiltools As
Prosent:
71.50
Driftsinntekter:
1 178
Resultat:
108
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Blaavand As
Prosent:
66.67
Driftsinntekter:
240
Resultat:
36
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Jaermec As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
1 483
Resultat:
-257
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bryne
Knud Holms Venture I As
Prosent:
6.25
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Class Of '17 As
Prosent:
4.55
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Norquant As
Prosent:
0.18
Driftsinntekter:
6 873
Resultat:
-4 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansund N
Grønn Mat As
Prosent:
0.11
Driftsinntekter:
3 662
Resultat:
-3 052
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skreia
Huddlestock Fintech As
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
3 292
Resultat:
-87 085
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Bikefinder As
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
11 588
Resultat:
-12 030
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger