Nikolai Lie Steinfjell

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
779
2025
Oppegård
Styreleder
106 426
151 240
2025
Oslo
Styremedlem
200
-1 165
2025
Mo I Rana
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
779
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oppegård
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
56
Driftsinntekter:
106 426
Resultat:
151 240
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
200
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
779
2025
Oppegård
Eierskap
Deja Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
779
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oppegård

Forbindelser

Anette Kristin Bø Andreassen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Nikolai Lie Steinfjell's roller
Styremedlem
200
-1 165
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Marie Steinfjell's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Nikolai Lie Steinfjell's roller
Daglig leder, Styremedlem
200
-1 165
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Rune Christian Nystad's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Nikolai Lie Steinfjell's roller
Styreleder
200
-1 165
2025
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Anette's rolle:
Styremedlem
Nikolai's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Marie's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Nikolai's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Rune's rolle:
Styreleder
Nikolai's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
48.21%
0
21 061
2025
Oslo
11.55%
0
117 000
2024
Oslo
3.95%
200
-1 165
2025
Mo I Rana
M1 Invest As
Prosent:
48.21
Driftsinntekter:
0
Resultat:
21 061
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Jordanes Invest As
Prosent:
11.55
Driftsinntekter:
0
Resultat:
117 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Sulacare As
Prosent:
3.95
Driftsinntekter:
200
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana