Andreas Dale

Ikon av en person
Mann ( f. 1986 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

10 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1986 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

10 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-9
2025
Stavanger
Styreleder
0
-9
2025
Stavanger
Styremedlem
0
2 114
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
2 114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.00 %
0
418 688
2025
Oslo
0.00 %
6 938
25 889
2025
Kristiansand S
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
9 731 000
2 973 000
2024
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
4 141 000
394 000
2025
Oslo
50.00 %
0
-9
2025
Stavanger
0.00 %
0
631 000
2025
Lysaker
Eierskap
Aker ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Höegh Autoliners Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
418 688
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nekkar Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 938
Resultat:
25 889
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Protector Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
9 731 000
Resultat:
2 973 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Scatec Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 141 000
Resultat:
394 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Våland Invest As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Wallenius Wilhelmsen Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
631 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
40.00%
0
-9
2025
Stavanger
38.07%
9 130
3 267
2025
Stavanger
15.00%
224
-17
2025
Stavanger
10.73%
0
2 114
2025
Stavanger
1.21%
8 779
267
2025
Stavanger
0.07%
21 586
-51 688
2025
Sandnes
0.04%
541
-3 291
2025
Stavanger
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Green Invest Partners As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ølberg Capital As
Prosent:
38.07
Driftsinntekter:
9 130
Resultat:
3 267
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ølberg Management As
Prosent:
15.00
Driftsinntekter:
224
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ølberg Invest As
Prosent:
10.73
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Luado As
Prosent:
1.21
Driftsinntekter:
8 779
Resultat:
267
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Wenn As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
21 586
Resultat:
-51 688
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Wenn Property As
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
541
Resultat:
-3 291
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker