Monica Lundberg

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1991 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1991 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
2 985
2025
Gratangen
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
2 985
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gratangen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
678 659
74 878
2025
Gratangen
Styremedlem
1 442
254
2025
Gratangen
Styreleder
0
2 985
2025
Gratangen
Styremedlem
0
14 088
2025
Gratangen
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
79
Driftsinntekter:
678 659
Resultat:
74 878
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gratangen
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 442
Resultat:
254
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gratangen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
2 985
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gratangen
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
14 088
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gratangen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
2 985
2025
Gratangen
Eierskap
Monica Lundberg Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
2 985
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gratangen

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
48.93%
0
28 749
2025
Gratangen
25.00%
0
14 088
2025
Gratangen
8.94%
678 659
74 878
2025
Gratangen
Erling Lundbergs Holding AS
Prosent:
48.93
Driftsinntekter:
0
Resultat:
28 749
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gratangen
Tl & Fam. Holding As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
14 088
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gratangen
Gratanglaks AS
Prosent:
8.94
Driftsinntekter:
678 659
Resultat:
74 878
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gratangen