Madelen Wegger-Nilsen

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1989 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1989 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
89
-984
2025
Barkåker
Styremedlem
216
-634
2025
Barkåker
Styremedlem
0
-28
2025
Barkåker
Styreleder
0
29
2025
Horten
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
89
Resultat:
-984
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Barkåker
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
216
Resultat:
-634
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Barkåker
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-28
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Barkåker
Tittel:
Styreleder
Resultat:
29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Horten
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
29
2025
Horten
Eierskap
W-n Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Horten

Forbindelser

+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-28
2025
Barkåker
50.00%
216
-634
2025
Barkåker
8.00%
89
-984
2025
Barkåker
1.69%
1 860
-218
2025
Tønsberg
0.20%
233 247
12 936
2025
Barkåker
Pogg AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-28
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Barkåker
Bolig Etablering As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
216
Resultat:
-634
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Barkåker
Bolig & Næringsutvikling As
Prosent:
8.00
Driftsinntekter:
89
Resultat:
-984
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Barkåker
Stasjonen Business Lounge As
Prosent:
1.69
Driftsinntekter:
1 860
Resultat:
-218
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Sba As
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
233 247
Resultat:
12 936
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Barkåker