Arne Horten

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

14 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

14 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
30 874
1 928
2024
Røros
Daglig leder
0
-3 564
2025
Trondheim
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
30 874
Resultat:
1 928
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Røros
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-3 564
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-3
2025
Os I Østerdalen
Styremedlem
3 004
-172
2025
Os I Østerdalen
Styreleder
123
-196
2025
Os I Østerdalen
Styremedlem
23
-26
2025
Dalsbygda
Styreleder
107 701
6 086
2025
Oslo
Styremedlem
Os I Østerdalen
Styremedlem
30 874
1 928
2024
Røros
Styremedlem
0
-3 564
2025
Trondheim
Styremedlem
1 087
274
2025
Røros
Styreleder
21
13
2025
Os I Østerdalen
Styreleder
1 215
-1 016
2025
Røros
Styremedlem
180
-23
2025
Os I Østerdalen
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
3 004
Resultat:
-172
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
123
Resultat:
-196
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
23
Resultat:
-26
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dalsbygda
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
27
Driftsinntekter:
107 701
Resultat:
6 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Os I Østerdalen
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
30 874
Resultat:
1 928
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Røros
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-3 564
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 087
Resultat:
274
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
21
Resultat:
13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 215
Resultat:
-1 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
180
Resultat:
-23
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-3
2025
Os I Østerdalen
Eierskap
Arho Consulting As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
30 874
1 928
2024
Røros
46.67%
3 655
-300
2025
Os I Østerdalen
25.00%
123
-196
2025
Os I Østerdalen
20.59%
0
-3 564
2025
Trondheim
6.06%
21
13
2025
Os I Østerdalen
0.68%
23
-26
2025
Dalsbygda
Røroshytta As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
30 874
Resultat:
1 928
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Røros
Kalvkroken Boligutvikling As
Prosent:
46.67
Driftsinntekter:
3 655
Resultat:
-300
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Hummelfjell Eiendom AS
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
123
Resultat:
-196
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Røroshytta Holding As
Prosent:
20.59
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 564
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Stormoen Eiendom As
Prosent:
6.06
Driftsinntekter:
21
Resultat:
13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Kalvkroken Boligområde As
Prosent:
0.68
Driftsinntekter:
23
Resultat:
-26
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dalsbygda