Even Clausen Jystad

Ikon av en person
Mann ( f. 1994 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1994 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
547
676
2025
Kolbotn
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
547
Resultat:
676
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
547
676
2025
Kolbotn
Eierskap
Bonfire Holding As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
547
Resultat:
676
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
331
2025
Stavanger
100.00%
2 244
677
2025
Trondheim
100.00%
Oslo
100.00%
0
-194 947
2025
Stavanger
100.00%
0
8 142
2025
Stavanger
80.00%
0
4
2025
Stavanger
49.00%
3 000
1 458
2025
Lysaker
20.00%
Sandnes
17.79%
228
-1 505
2024
Trollåsen
17.39%
170 867
38 860
2025
Stavanger
9.35%
8 126
1 226
2025
Hammerfest
8.69%
0
281 913
2025
Fornebu
6.76%
0
-5 512
2025
Oslo
6.52%
296 769
115 271
2025
Stavanger
1.14%
17 006
227 796
2025
Stavanger
0.48%
3 545
-909
2025
Kjørsvikbugen
0.32%
391
721
2025
Stavanger
0.04%
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00%
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Det Norske Oljeselskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
331
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Sandvika Fjellstue AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 244
Resultat:
677
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Six Thirty As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Vår Energi Ccs As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-194 947
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vår Energi Marine As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
8 142
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Alvheim AS
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ln-Arx As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
3 000
Resultat:
1 458
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Cooper8 As
Prosent:
20.00
Poststed:
Sandnes
Geil As
Prosent:
17.79
Driftsinntekter:
228
Resultat:
-1 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trollåsen
Fishbones AS
Prosent:
17.39
Driftsinntekter:
170 867
Resultat:
38 860
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Pro Barents AS
Prosent:
9.35
Driftsinntekter:
8 126
Resultat:
1 226
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Aize Holding As
Prosent:
8.69
Driftsinntekter:
0
Resultat:
281 913
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Startuplab Founders Fund Ii As
Prosent:
6.76
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5 512
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norpipe Oil AS
Prosent:
6.52
Driftsinntekter:
296 769
Resultat:
115 271
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Moreld Asa
Prosent:
1.14
Driftsinntekter:
17 006
Resultat:
227 796
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tjeldbergodden Utvikling AS
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
3 545
Resultat:
-909
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kjørsvikbugen
3030 Dvd As
Prosent:
0.32
Driftsinntekter:
391
Resultat:
721
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Aker Bp Asa
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger