Stian Sandhaugen

Ikon av en person
Mann ( f. 1986 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1986 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
22 308
879
2025
Rennebu
Styremedlem
725
1 036
2025
Rennebu
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
22 308
Resultat:
879
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
725
Resultat:
1 036
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.04 %
3 323
2 182
2025
Rennebu
Eierskap
Kvikne-Rennebu Kraftlag As
Prosent:
0.04 %
Driftsinntekter:
3 323
Resultat:
2 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu

Forbindelser

-
Carl Casper Odin Clorius's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stian Sandhaugen's roller
Styreleder
725
1 036
2025
Styremedlem
Styreleder
22 308
879
2025
Styremedlem
Mann
2 forbindelser
-
Egil Torve's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stian Sandhaugen's roller
Styremedlem
725
1 036
2025
Styremedlem
Styremedlem
22 308
879
2025
Styremedlem
Mann
2 forbindelser
-
Ole-Arthur Juveli's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stian Sandhaugen's roller
Daglig leder
725
1 036
2025
Styremedlem
Daglig leder
22 308
879
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Carl's rolle:
Styreleder
Stian's rolle:
Styremedlem
Carl's rolle:
Styreleder
Stian's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Egil's rolle:
Styremedlem
Stian's rolle:
Styremedlem
Egil's rolle:
Styremedlem
Stian's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Ole-Arthur's rolle:
Daglig leder
Stian's rolle:
Styremedlem
Ole-Arthur's rolle:
Daglig leder
Stian's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
834
-6
2025
Rennebu
100.00%
60 452
75
2025
Rennebu
100.00%
6 631
-2 324
2025
Rennebu
40.00%
1 017
11
2025
Rennebu
25.00%
1 523
-375
2025
Oslo
3.17%
12 219
-221
2025
Oppdal
1.69%
3 323
2 182
2025
Rennebu
0.51%
95 350
1 394
2025
Oslo
Kraftlaget Eiendomsutvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
834
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Kraftlaget Rise Elektro 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
60 452
Resultat:
75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Rennebu Dører As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 631
Resultat:
-2 324
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Jora Kraftverk AS
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
1 017
Resultat:
11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Gisnafallet Kraftverk AS
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
1 523
Resultat:
-375
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Klyv Innovasjon As
Prosent:
3.17
Driftsinntekter:
12 219
Resultat:
-221
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oppdal
Kvikne-Rennebu Kraftlag As
Prosent:
1.69
Driftsinntekter:
3 323
Resultat:
2 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Elkonor AS
Prosent:
0.51
Driftsinntekter:
95 350
Resultat:
1 394
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo