Ingrid Førde

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1976 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1976 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
36 447
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
36 447
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
36 447
2025
Oslo
Eierskap
Morgana Holding AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
36 447
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Stein Førde's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ingrid Førde's roller
Varamedlem
0
36 447
2025
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Stein's rolle:
Varamedlem
Ingrid's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
324
-4 104
2025
Oslo
100.00%
7 737
-715
2025
Skui
100.00%
46
-482
2025
Oslo
100.00%
0
-4
2025
Oslo
96.46%
129 000
1 257 000
2025
Oslo
93.09%
67 303
-28 098
2025
Oslo
90.86%
436
-143 235
2025
Oslo
83.29%
0
2 357
2025
Oslo
82.35%
0
-52
2025
Oslo
52.48%
0
5 294
2025
Oslo
50.00%
0
-1 188
2025
Oslo
50.00%
0
15 457
2025
Oslo
50.00%
41 417
41 754
2025
Oslo
13.32%
51 080
-6 806
2025
Oslo
6.49%
46 000
1 948 000
2025
Oslo
0.06%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
0.03%
21 593
-6 027
2025
Oslo
Aarsverk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
324
Resultat:
-4 104
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
El Camino Catering As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 737
Resultat:
-715
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skui
Norsk Film AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
46
Resultat:
-482
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Trappa Fotobar As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Møller Mobility Group As
Prosent:
96.46
Driftsinntekter:
129 000
Resultat:
1 257 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Møller Eiendom Holding As
Prosent:
93.09
Driftsinntekter:
67 303
Resultat:
-28 098
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aars Invest As
Prosent:
90.86
Driftsinntekter:
436
Resultat:
-143 235
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Møller Mobility Group Mi 2 As
Prosent:
83.29
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 357
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mi Katalysator As
Prosent:
82.35
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-52
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mi Aars As
Prosent:
52.48
Driftsinntekter:
0
Resultat:
5 294
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Fotohuset Oslo As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 188
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Møller Eiendom Mi As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
15 457
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Møller Mobility Group Mi As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
41 417
Resultat:
41 754
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
El Camino As
Prosent:
13.32
Driftsinntekter:
51 080
Resultat:
-6 806
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aars As
Prosent:
6.49
Driftsinntekter:
46 000
Resultat:
1 948 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Salmar ASA
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Civita AS
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
21 593
Resultat:
-6 027
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo