Lars Ottersen

Ikon av en person
Mann ( f. 1992 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1992 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-49
2025
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-49
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.02 %
22
-5 478
2025
Oslo
0.01 %
4 285
-66 026
2025
Oslo
0.00 %
15 248
14 050
2025
Oslo
100.00 %
0
-49
2025
Oslo
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
0
62 230
2025
Skudeneshavn
0.01 %
2
68 528
2025
Skudeneshavn
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
Eierskap
Antigrade As
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
22
Resultat:
-5 478
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cloudberry Clean Energy Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
4 285
Resultat:
-66 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hunter Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
15 248
Resultat:
14 050
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
O Capital As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Solstad Maritime Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
62 230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skudeneshavn
Solstad Offshore Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
2
Resultat:
68 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skudeneshavn
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
3 683
2025
Oslo
100.00%
0
-545
2023
Oslo
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
50.00%
0
-8 690
2025
Oslo
0.97%
0
35
2025
Oslo
0.11%
46 838
3 350
2025
Oslo
0.03%
0
14
2025
Oslo
Clarksons Core Plus Midco As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3 683
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Preservation As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-545
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Oslo
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Christianiakvartalet Eiendomsinvest As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-8 690
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Porto As
Prosent:
0.97
Driftsinntekter:
0
Resultat:
35
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ugland Supramax As
Prosent:
0.11
Driftsinntekter:
46 838
Resultat:
3 350
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Clarksons Core Plus As
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
0
Resultat:
14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo