Johanna Sjurseike

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1994 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1994 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-15
2025
Øvre Vats
Styremedlem
104 582
1 420
2025
Øvre Vats
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
45
Driftsinntekter:
104 582
Resultat:
1 420
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-15
2025
Øvre Vats
Eierskap
Jose As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Anne Lise Sjurseike's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Johanna Sjurseike's roller
Daglig leder, Styremedlem
104 582
1 420
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Hans Johan Døsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Johanna Sjurseike's roller
Styreleder
104 582
1 420
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Johannes Sjurseike's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Johanna Sjurseike's roller
Styremedlem
104 582
1 420
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Nils Rune Sjurseike's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Johanna Sjurseike's roller
Styremedlem
104 582
1 420
2025
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Anne's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Johanna's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Hans's rolle:
Styreleder
Johanna's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Johannes's rolle:
Styremedlem
Johanna's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Nils's rolle:
Styremedlem
Johanna's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
70.00%
1 350 085
26 740
2025
Øvre Vats
50.00%
4 848
735
2025
Øvre Vats
25.00%
0
42
2025
Øvre Vats
25.00%
750
609
2025
Øvre Vats
22.50%
30 148
3 160
2025
Øvre Vats
20.00%
0
-195
2025
Øvre Vats
2.00%
2 060
-2 181
2025
Åkrehamn
1.00%
0
1 366
2025
Øvre Vats
Knapphus Energi AS
Prosent:
70.00
Driftsinntekter:
1 350 085
Resultat:
26 740
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Knapphus Eiendom AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
4 848
Resultat:
735
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Knapphus Investering As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tromsnesvegen 3 As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
750
Resultat:
609
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Knapphus Dekk & Bilverksted AS
Prosent:
22.50
Driftsinntekter:
30 148
Resultat:
3 160
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Knapphus Storbilverksted Eiendom As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-195
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Norsepure As
Prosent:
2.00
Driftsinntekter:
2 060
Resultat:
-2 181
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Åkrehamn
Knapphus Invest As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 366
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats