Stian Haugen Pettersen

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
204
-18
2025
Østerås
Daglig leder
0
-12
2025
Østerås
Daglig leder
0
-2
2025
Østerås
Daglig leder
0
-6
2025
Østerås
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
204
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
204
-18
2025
Østerås
Styremedlem
0
-12
2025
Østerås
Styremedlem
0
-2
2025
Østerås
Styremedlem
Drammen
Styreleder
0
-6
2025
Østerås
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
204
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Drammen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
3 795
10 163
2025
Tromsø
0.00 %
7 619
-11 917
2025
Stord
0.00 %
83 000
-687 000
2025
Sandefjord
0.00 %
0
-42 290
2025
Oslo
0.00 %
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
100.00 %
0
-6
2025
Østerås
0.00 %
839
-42 468
2025
Oslo
0.00 %
0
-2 085
2025
Oslo
Eierskap
Arcticzymes Technologies Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 795
Resultat:
10 163
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tromsø
Greenstat As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Komplett Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
83 000
Resultat:
-687 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Pci Biotech Holding ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-42 290
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rana Gruber As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Shp Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Thor Medical Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
839
Resultat:
-42 468
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Webstep Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-2 085
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-1 593
2025
Stord
100.00%
0
95
2025
Mo I Rana
100.00%
31 817
296
2025
Oslo
100.00%
15
-1 100
2025
Stord
100.00%
0
-149
2025
Stord
100.00%
133
263
2025
Stord
100.00%
1 932
-8 336
2025
Stord
100.00%
50 993
-2 567
2025
Stord
100.00%
0
-679
2025
Stord
100.00%
0
146
2025
Stord
100.00%
204
-18
2025
Østerås
100.00%
0
-22
2025
Leirfjord
100.00%
667
-17 014
2025
Oslo
100.00%
11 215
352
2025
Oslo
80.00%
0
-4
2025
Arendal
56.04%
0
-33
2025
Arendal
50.00%
3 174
-48
2025
Porsgrunn
42.86%
358
-1 565
2025
Lillestrøm
33.33%
1 209
-2 204
2025
Mo I Rana
33.33%
0
-12
2025
Østerås
25.01%
0
-14
2025
Steinkjer
25.00%
20 001
328
2025
Mo I Rana
21.98%
15 579
597
2025
Mo I Rana
20.00%
0
-2
2025
Østerås
16.67%
0
-27
2025
Mo I Rana
16.67%
2 224
-73
2025
Leirfjord
16.13%
0
-108
2025
Oslo
14.94%
674
-134
2025
Mo I Rana
12.78%
0
-2 166
2025
Steinkjer
11.87%
0
-29
2025
Tonnes
10.75%
5 052
0
2025
Mo I Rana
10.54%
0
-11
2025
Isdalstø
10.10%
0
-2 290
2025
Glomfjord
4.76%
0
-11
2025
Oslo
2.19%
11 351
-9 337
2025
Mosjøen
1.98%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
1.29%
5 040
-4 043
2025
Oslo
1.18%
2 791
-2 470
2025
Hvalstad
1.00%
10 061
-359
2025
Mo I Rana
0.84%
7 619
-11 917
2025
Stord
0.53%
10 946
371
2025
Sandnessjøen
0.48%
52
-873
2025
Oslo
0.23%
15 983
1 620
2025
Fornebu
0.20%
31 218
-68 823
2024
Florø
0.07%
808
-4 068
2024
Tolvsrød
0.02%
2 567
-22 081
2025
Oslo
Agder Hydrogen Hub As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 593
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Arctic Seed As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Commit As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
31 817
Resultat:
296
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Glomfjord Hydrogen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
15
Resultat:
-1 100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Asia As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Hydrogen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
133
Resultat:
263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 932
Resultat:
-8 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
50 993
Resultat:
-2 567
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Venture As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-679
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Wind As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
146
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Haugen Eiendomsinvest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
204
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Kraftarven As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Naardic Tech As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
667
Resultat:
-17 014
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Naardic Training As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
11 215
Resultat:
352
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Glamsland Solar As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Elgane Vind As
Prosent:
56.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Engene Solar As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
3 174
Resultat:
-48
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Viken Hydrogen As
Prosent:
42.86
Driftsinntekter:
358
Resultat:
-1 565
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Industrial Am As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
1 209
Resultat:
-2 204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Investeringshaugen As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Rørvik Hydrogen Hub As
Prosent:
25.01
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Vitensenter Nordland As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
20 001
Resultat:
328
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sintef Helgeland As
Prosent:
21.98
Driftsinntekter:
15 579
Resultat:
597
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Lads Invest As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Acr As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven Eiendom As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
2 224
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Ev Kiosk As
Prosent:
16.13
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-108
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Space Mo I Rana As
Prosent:
14.94
Driftsinntekter:
674
Resultat:
-134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Meraker Hydrogen As
Prosent:
12.78
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Polarmatik As
Prosent:
11.87
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tonnes
Polarsirkelen Lufthavnutvikling AS
Prosent:
10.75
Driftsinntekter:
5 052
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Htwo-Fuel As
Prosent:
10.54
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Isdalstø
Neptun Glomfjord Green Ammonia As
Prosent:
10.10
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 290
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Glomfjord
Commit Holding As
Prosent:
4.76
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Alumatiq As
Prosent:
2.19
Driftsinntekter:
11 351
Resultat:
-9 337
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Kunnskapsparken Helgeland AS
Prosent:
1.98
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Solgt.No As
Prosent:
1.29
Driftsinntekter:
5 040
Resultat:
-4 043
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
.Eagl Technologies As
Prosent:
1.18
Driftsinntekter:
2 791
Resultat:
-2 470
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hvalstad
Capio Fastleger Rana As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
10 061
Resultat:
-359
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Greenstat As
Prosent:
0.84
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Sentrum Næringshage As
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
10 946
Resultat:
371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnessjøen
Tidetec AS
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
52
Resultat:
-873
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mediumtall As
Prosent:
0.23
Driftsinntekter:
15 983
Resultat:
1 620
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Evoy As
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
31 218
Resultat:
-68 823
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Florø
Hyrex As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
808
Resultat:
-4 068
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tolvsrød
Naardic As
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
2 567
Resultat:
-22 081
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo