Stian Nævestad

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Frogner
Styreleder
3 446
463
2025
Oslo
Styreleder
0
0
2025
Lillestrøm
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Frogner
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
3 446
Resultat:
463
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
0
2025
Lillestrøm
Eierskap
Stian Nævestad Holding As
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
2 384
-9
2025
Lillestrøm
100.00%
84
97
2025
Lillestrøm
100.00%
93 794
2 638
2025
Lillestrøm
100.00%
24 271
1 301
2025
Lillestrøm
100.00%
1 455
76
2025
Lillestrøm
100.00%
9 742
1 166
2025
Lillestrøm
100.00%
101
-7
2025
Lillestrøm
90.10%
3 829
-2 138
2025
Lillestrøm
50.00%
2 157
13
2025
Lillestrøm
4.99%
0
-74
2025
Lillestrøm
El-Control As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 384
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Heia Laukas As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
84
Resultat:
97
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Laukas Elektriske AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
93 794
Resultat:
2 638
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Laukas Elektriske Prosjekt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 271
Resultat:
1 301
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Laukas Maskin As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 455
Resultat:
76
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Laukas Prosjekt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9 742
Resultat:
1 166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Laukas Vvs As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
101
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Sucus AS
Prosent:
90.10
Driftsinntekter:
3 829
Resultat:
-2 138
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Norelcon As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
2 157
Resultat:
13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Laukas Invest As
Prosent:
4.99
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-74
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm