Vetle Gjeilo

Ikon av en person
Mann ( f. 1991 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1991 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Skjåk
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Skjåk
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
4 033
-254
2025
Lom
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
11
Driftsinntekter:
4 033
Resultat:
-254
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
10.00 %
0
-122
2025
Lom
3.84 %
4 033
-254
2025
Lom
Eierskap
Kvervill AS
Prosent:
10.00 %
Resultat:
-122
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Smak I Lom As
Prosent:
3.84 %
Driftsinntekter:
4 033
Resultat:
-254
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Lise Marie Frøise's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Vetle Gjeilo's roller
Daglig leder
4 033
-254
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Martine Thon Bråthen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Vetle Gjeilo's roller
Styremedlem
4 033
-254
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Olav Grjotheim's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Vetle Gjeilo's roller
Styreleder
4 033
-254
2025
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Lise's rolle:
Daglig leder
Vetle's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Martine's rolle:
Styremedlem
Vetle's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Olav's rolle:
Styreleder
Vetle's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
657
-137
2025
Lom
40.00%
8 068
-1 293
2025
Lom
21.67%
4 033
-254
2025
Lom
1.39%
3 377
45
2025
Lom
Visus AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
657
Resultat:
-137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Lom Bryggeri As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
8 068
Resultat:
-1 293
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Smak I Lom As
Prosent:
21.67
Driftsinntekter:
4 033
Resultat:
-254
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom
Visit Jotunheimen As
Prosent:
1.39
Driftsinntekter:
3 377
Resultat:
45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lom