Øyvind Nordvik

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Lysekloster
Styreleder
3 377
1 515
2025
Fana
Styreleder
21 055
-13 301
2024
Vestfossen
Styreleder
2 249
119
2025
Bergen
Styremedlem
49 645
-1 963
2025
Kongsvinger
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Lysekloster
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
3 377
Resultat:
1 515
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fana
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
21 055
Resultat:
-13 301
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Vestfossen
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 249
Resultat:
119
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
49 645
Resultat:
-1 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsvinger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
3 377
1 515
2025
Fana
Eierskap
Norict As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
3 377
Resultat:
1 515
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fana

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
28.49%
21 055
-13 301
2024
Vestfossen
24.89%
2 249
119
2025
Bergen
21.80%
49 645
-1 963
2025
Kongsvinger
9.50%
0
-338
2025
Bergen
Perspic As
Prosent:
28.49
Driftsinntekter:
21 055
Resultat:
-13 301
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Vestfossen
Salire As
Prosent:
24.89
Driftsinntekter:
2 249
Resultat:
119
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Signatur Its As
Prosent:
21.80
Driftsinntekter:
49 645
Resultat:
-1 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsvinger
Eidfjord Resort Holding As
Prosent:
9.50
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-338
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen