Ørjan Helland

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Oslo
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Oslo
Styreleder
807
594
2025
Oslo
Styreleder
0
584
2025
Oslo
Styreleder
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
807
Resultat:
594
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
584
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
807
594
2025
Oslo
100.00 %
0
584
2025
Oslo
Eierskap
Hellandhighwater As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
807
Resultat:
594
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Inallegam Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
584
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Alexander Loewe's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ørjan Helland's roller
Styremedlem
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Alexander's rolle:
Styremedlem
Ørjan's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-15
2025
Lysaker
100.00%
141 779
-118 940
2025
Oslo
100.00%
0
-33
2025
Oslo
100.00%
355
-11 364
2025
Oslo
100.00%
14 355
-8 550
2025
Oslo
100.00%
4 983
1 149
2025
Oslo
22.56%
6
-28 577
2025
Oslo
1.19%
0
10 525
2025
Trollåsen
0.25%
123 622
-31 705
2025
Oslo
0.21%
0
-80
2025
Oslo
0.06%
673
-2 003
2025
Lysaker
Astrum Property As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Attensi AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
141 779
Resultat:
-118 940
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Onesti Products As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Care As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
355
Resultat:
-11 364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Certified Monitoring Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
14 355
Resultat:
-8 550
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Risk Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 983
Resultat:
1 149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Arups Gate 3 Invest As
Prosent:
50.00
Poststed:
Oslo
Surf Beyond As
Prosent:
22.56
Driftsinntekter:
6
Resultat:
-28 577
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Zvipp Holding As
Prosent:
1.19
Driftsinntekter:
0
Resultat:
10 525
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trollåsen
Safe4 Security Group As
Prosent:
0.25
Driftsinntekter:
123 622
Resultat:
-31 705
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Attensi Holding As
Prosent:
0.21
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-80
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Astrum Group As
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
673
Resultat:
-2 003
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker