Lene Antonie Berg-Nilsen

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1974 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1974 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-20
2025
Sellebakk
Daglig leder
0
-11
2025
Halden
Daglig leder
11 490
-1 819
2024
Sellebakk
Daglig leder
4 000
-814
2025
Sellebakk
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sellebakk
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
10
Driftsinntekter:
11 490
Resultat:
-1 819
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sellebakk
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
4 000
Resultat:
-814
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sellebakk
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-11
2025
Halden
Styremedlem
6 843
627
2025
Sellebakk
Styremedlem
11 490
-1 819
2024
Sellebakk
Styremedlem
4 000
-814
2025
Sellebakk
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
6 843
Resultat:
627
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sellebakk
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
10
Driftsinntekter:
11 490
Resultat:
-1 819
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sellebakk
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
4 000
Resultat:
-814
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sellebakk
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
0
-11
2025
Halden
Eierskap
Fjeldstuen Holding As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-20
2025
Sellebakk
100.00%
0
-2
2025
Halden
100.00%
14 547
536
2025
Halden
100.00%
11 490
-1 819
2024
Sellebakk
100.00%
4 000
-814
2025
Sellebakk
75.00%
545
52
2025
Halden
50.00%
0
-552
2025
Halden
50.00%
6 843
627
2025
Sellebakk
50.00%
7 958
-128
2025
Sellebakk
50.00%
Borgenhaugen
33.33%
0
-348
2025
Sellebakk
25.00%
0
-842
2025
Halden
Draupner Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sellebakk
Kbm Gruppen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden
Mbe Utvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
14 547
Resultat:
536
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden
Progressus Drift As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
11 490
Resultat:
-1 819
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sellebakk
Progressus Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 000
Resultat:
-814
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sellebakk
Gt Marcus Thranes Gate As
Prosent:
75.00
Driftsinntekter:
545
Resultat:
52
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden
Brattås Eiendom As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-552
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden
Fundament Bolig As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 843
Resultat:
627
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sellebakk
Mov Eiendom As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
7 958
Resultat:
-128
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sellebakk
Oredalstoppen As
Prosent:
50.00
Poststed:
Borgenhaugen
Progressus Holding As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-348
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sellebakk
Mbe Gruppen As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-842
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden