Roar Langli

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
1 250
2025
Rådal
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
1 250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
1 278
5 459
2025
Namsos
Styreleder
0
1 250
2025
Rådal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 278
Resultat:
5 459
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Namsos
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
99 000
939 000
2025
Oslo
100.00 %
0
1 250
2025
Rådal
0.00 %
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
Eierskap
Atea ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
99 000
Resultat:
939 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rola Investment As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
1 250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Gisle Langli's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Roar Langli's roller
Daglig leder, Styremedlem
1 278
5 459
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Kjetil Moe's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Roar Langli's roller
Styremedlem
1 278
5 459
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Otto Moe's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Roar Langli's roller
Styreleder
1 278
5 459
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Gisle's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Roar's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kjetil's rolle:
Styremedlem
Roar's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Otto's rolle:
Styreleder
Roar's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 668
964
2025
Namsos
100.00%
4 431
3 135
2025
Namsos
100.00%
2 272
1 220
2025
Namsos
100.00%
2 259
-144
2025
Namsos
50.00%
1 048
1 178
2025
Rørvik
50.00%
58 239
5 640
2025
Spillum
50.00%
5 782
111
2025
Namsos
50.00%
6 783
-222
2025
Namsos
50.00%
75 815
7 139
2025
Namsos
33.33%
367
-502
2025
Rørvik
33.33%
0
-218
2025
Ottersøy
24.15%
1 278
5 459
2025
Namsos
20.00%
1 135 083
21 883
2025
Trondheim
9.52%
274
23
2025
Ottersøy
7.50%
9 707
-956
2025
Rørvik
7.50%
2 211
-116
2025
Rørvik
3.96%
0
-1 146
2025
Steinkjer
Otto Moe Bilutleie AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 668
Resultat:
964
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Namsos
Otto Moe Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 431
Resultat:
3 135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Namsos
Otto Moe Eiendom Grong As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 272
Resultat:
1 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Namsos
Otto Moe Eiendom Rørvik As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 259
Resultat:
-144
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Namsos
Areal Og Næring As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 048
Resultat:
1 178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Bilpartner Namsos As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
58 239
Resultat:
5 640
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Spillum
Bilsenteret Eiendom Hestmarka AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
5 782
Resultat:
111
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Namsos
Bråholmen Handelspark As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 783
Resultat:
-222
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Namsos
Namdal Bilskade AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
75 815
Resultat:
7 139
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Namsos
Innovasjon Rørvik As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
367
Resultat:
-502
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Solstugan As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-218
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ottersøy
Otto Moe Holding As
Prosent:
24.15
Driftsinntekter:
1 278
Resultat:
5 459
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Namsos
Menarmo As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
1 135 083
Resultat:
21 883
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Kråmyra As
Prosent:
9.52
Driftsinntekter:
274
Resultat:
23
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ottersøy
Fjordgata 8 Eiendom As
Prosent:
7.50
Driftsinntekter:
9 707
Resultat:
-956
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Innovarena As
Prosent:
7.50
Driftsinntekter:
2 211
Resultat:
-116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Tidligfasefondet Ii As
Prosent:
3.96
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 146
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer