John Johannessen

Ikon av en person
Mann ( f. 1954 )
Ikon av en person

14 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1954 )
Ikon av en person

14 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
14 968
-386
2025
Randaberg
Daglig leder
52
1 055
2025
Kurland
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
14 968
Resultat:
-386
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Randaberg
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
52
Resultat:
1 055
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kurland
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Nedenes
Styremedlem
4 211
400
2025
Fredrikstad
Styreleder
66 941
-648
2025
Hagan
Styreleder
13 359
1 782
2025
Silsand
Styremedlem
14 968
-386
2025
Randaberg
Styreleder
2 139
-215
2025
Holmestrand
Styremedlem
396
4
2025
Hagan
Styreleder
258
9
2025
Fredrikstad
Styreleder
Hagan
Styreleder
52
1 055
2025
Kurland
Styremedlem
18 804
-212
2025
Gardermoen
Styremedlem
Ski
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Nedenes
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
4 211
Resultat:
400
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fredrikstad
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
25
Driftsinntekter:
66 941
Resultat:
-648
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hagan
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
13 359
Resultat:
1 782
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Silsand
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
14 968
Resultat:
-386
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Randaberg
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 139
Resultat:
-215
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Holmestrand
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
396
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hagan
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
258
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fredrikstad
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Hagan
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
52
Resultat:
1 055
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kurland
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
49
Driftsinntekter:
18 804
Resultat:
-212
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gardermoen
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Ski
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.01 %
914 000
846 000
2025
Oslo
100.00 %
52
1 055
2025
Kurland
0.13 %
275
-5
2025
Neverdal
Eierskap
Af Gruppen ASA
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
914 000
Resultat:
846 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kurland Invest AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
52
Resultat:
1 055
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kurland
Neverdal Senter AS
Prosent:
0.13 %
Driftsinntekter:
275
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Neverdal

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
70.00%
13 359
1 782
2025
Silsand
60.00%
2 139
-215
2025
Holmestrand
58.33%
66 941
-648
2025
Hagan
50.10%
14 968
-386
2025
Randaberg
50.00%
396
4
2025
Hagan
50.00%
258
9
2025
Fredrikstad
20.31%
4 211
400
2025
Fredrikstad
10.00%
18 804
-212
2025
Gardermoen
3.16%
0
-8 949
2025
Sem
0.00%
453
-18 174
2025
Oslo
Datek Løfteteknikk Nord As
Prosent:
70.00
Driftsinntekter:
13 359
Resultat:
1 782
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Silsand
Datek Løfteteknikk Øst As
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
2 139
Resultat:
-215
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Holmestrand
Datek Løfteteknikk As
Prosent:
58.33
Driftsinntekter:
66 941
Resultat:
-648
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hagan
Datek Løfteteknikk Vest As
Prosent:
50.10
Driftsinntekter:
14 968
Resultat:
-386
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Randaberg
Flamex As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
396
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hagan
Iroc AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
258
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fredrikstad
Compact Door Scandinavia AS
Prosent:
20.31
Driftsinntekter:
4 211
Resultat:
400
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fredrikstad
M-16 Akershus Vaktselskap As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
18 804
Resultat:
-212
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gardermoen
Thermax Holding As
Prosent:
3.16
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-8 949
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sem
Nykode Therapeutics Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
453
Resultat:
-18 174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo