Bernt Andre Bratlie

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
30
-42
2025
Tananger
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
30
Resultat:
-42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-6 225
2025
Tananger
Styreleder
30
-42
2025
Tananger
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-6 225
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
30
Resultat:
-42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-6 225
2025
Tananger
Eierskap
E&a Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-6 225
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger

Forbindelser

Kvinne
2 forbindelser
-
Elisabeth Bratlie's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Bernt Andre Bratlie's roller
Varamedlem
30
-42
2025
Daglig leder, Styreleder
Varamedlem
0
-6 225
2025
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Elisabeth's rolle:
Varamedlem
Bernt's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Elisabeth's rolle:
Varamedlem
Bernt's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
30
-42
2025
Tananger
100.00%
0
-3
2025
Straume
100.00%
147 759
-7 068
2024
Straume
25.00%
162
-48
2025
Tananger
20.57%
Sandnes
15.00%
4 836
116
2025
Straume
14.00%
1 434
107
2025
Tananger
11.20%
66 197
-11 018
2024
Straume
0.07%
222
-12 483
2025
Lysaker
0.00%
17 116
16 214
2025
Oslo
0.00%
0
954 000
2025
Storebø
Proflame As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
30
Resultat:
-42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Utedesign As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Utedesign As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
147 759
Resultat:
-7 068
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straume
Diff Rent As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
162
Resultat:
-48
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Utemagi As
Prosent:
20.57
Poststed:
Sandnes
Coresoft As
Prosent:
15.00
Driftsinntekter:
4 836
Resultat:
116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
It Support AS
Prosent:
14.00
Driftsinntekter:
1 434
Resultat:
107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Pergolux Norge As
Prosent:
11.20
Driftsinntekter:
66 197
Resultat:
-11 018
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straume
Softox Solutions As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
222
Resultat:
-12 483
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Dellia Group Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
17 116
Resultat:
16 214
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dof Group Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
954 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Storebø