Nordahl Philip Anthonisen

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

13 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

13 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
50
-105
2025
Heggedal
Daglig leder
Heggedal
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
50
Resultat:
-105
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Heggedal
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Heggedal
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Heggedal
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Heggedal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.00 %
1 395 091
43 833
2025
Stavanger
33.33 %
50
-105
2025
Heggedal
0.00 %
13 216
-8 877
2025
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.02 %
198 806
98 280
2025
Bergen
0.00 %
1 887 000
64 000
2025
Bergen
0.00 %
9 336
-7 935
2025
Oslo
0.00 %
20 484
-118 838
2025
Tønsberg
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
85 502
145 949
2025
Oslo
0.00 %
124 000
1 677 000
2025
Oslo
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
Eierskap
Aker ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Akva Group ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 395 091
Resultat:
43 833
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Anthonisen As
Prosent:
33.33 %
Driftsinntekter:
50
Resultat:
-105
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Heggedal
Axactor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
13 216
Resultat:
-8 877
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Fløibanen As
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
198 806
Resultat:
98 280
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Mowi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 887 000
Resultat:
64 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Nordic Mining ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
9 336
Resultat:
-7 935
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Polight Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
20 484
Resultat:
-118 838
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Selvaag Bolig Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
85 502
Resultat:
145 949
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Veidekke ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
124 000
Resultat:
1 677 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre

Forbindelser

-
Julia Margaret Anthonisen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Nordahl Philip Anthonisen's roller
Styreleder
50
-105
2025
Daglig leder
Nordahl Fredrik Anthonisen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Nordahl Philip Anthonisen's roller
Styremedlem
50
-105
2025
Daglig leder
Kvinne
1 forbindelser
-
Thea Hermandsen Krekke's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Nordahl Philip Anthonisen's roller
Styremedlem
Daglig leder, Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Julia's rolle:
Styreleder
Nordahl's rolle:
Daglig leder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Nordahl's rolle:
Styremedlem
Nordahl's rolle:
Daglig leder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Thea's rolle:
Styremedlem
Nordahl's rolle:
Daglig leder, Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
8 381
-2 064
2025
Bergen
100.00%
104 329
6 946
2025
Bergen
100.00%
Heggedal
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
3.61%
21 998
-1 236
2025
Bergen
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
1.36%
198 806
98 280
2025
Bergen
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
Fløyen Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 381
Resultat:
-2 064
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Fløyen Servering As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
104 329
Resultat:
6 946
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Mudball As
Prosent:
100.00
Poststed:
Heggedal
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Fjord Norge AS
Prosent:
3.61
Driftsinntekter:
21 998
Resultat:
-1 236
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Fløibanen As
Prosent:
1.36
Driftsinntekter:
198 806
Resultat:
98 280
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim