Morten André Ness

Ikon av en person
Mann ( f. 1988 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1988 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Flå
Varamedlem
74 433
7 758
2025
Nesbyen
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Poststed:
Flå
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
64
Driftsinntekter:
74 433
Resultat:
7 758
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbyen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
2 751
998 063
2025
Storebø
0.00 %
4 556
4 063
2025
Måløy
0.01 %
1 313
8 792
2025
Oslo
0.01 %
400 891
17 662
2025
Sandnes
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
Eierskap
Austevoll Seafood ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 751
Resultat:
998 063
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Storebø
Ofs Norge As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 556
Resultat:
4 063
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Proptech Group Holding As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
1 313
Resultat:
8 792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Soiltech Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
400 891
Resultat:
17 662
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
11 448
1 698
2025
Oslo
100.00%
0
-2
2025
Måløy
100.00%
1 588
-5 026
2025
Måløy
100.00%
39 240
9 867
2025
Oslo
100.00%
3 325
-1 212
2025
Oslo
100.00%
155 943
11 536
2025
Oslo
100.00%
20 988
269
2025
Oslo
100.00%
5 487
722
2025
Oslo
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
77.19%
231
-22 281
2025
Måløy
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
40.00%
0
-72
2025
Andenes
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
5.55%
1 313
8 792
2025
Oslo
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
2.31%
0
1 223
2025
Oslo
0.85%
150 148
968
2025
Oslo
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.46%
896
-1 360
2025
Nordfjordeid
0.28%
14 786
9 178
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
0.10%
29 341
-33 284
2025
Oslo
Norsk Eiendomsoppgjør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
11 448
Resultat:
1 698
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ofs Båtsfjord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Måløy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 588
Resultat:
-5 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Propr As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
39 240
Resultat:
9 867
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Propware As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 325
Resultat:
-1 212
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sem & Johnsen Eiendomsmegling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
155 943
Resultat:
11 536
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sem & Johnsen Oppgjør Og Administrasjon As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
20 988
Resultat:
269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sem & Johnsen Utleie Og Forvaltning As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 487
Resultat:
722
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ontec As
Prosent:
77.19
Driftsinntekter:
231
Resultat:
-22 281
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Ofs Andenes As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Proptech Group Holding As
Prosent:
5.55
Driftsinntekter:
1 313
Resultat:
8 792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Isj As
Prosent:
2.31
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Bomega As
Prosent:
0.85
Driftsinntekter:
150 148
Resultat:
968
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Smart Salmon Group As
Prosent:
0.46
Driftsinntekter:
896
Resultat:
-1 360
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nordfjordeid
Vsjn As
Prosent:
0.28
Driftsinntekter:
14 786
Resultat:
9 178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Vergence As
Prosent:
0.10
Driftsinntekter:
29 341
Resultat:
-33 284
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo