Martin Jordal Hovin

Ikon av en person
Mann ( f. 1991 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1991 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-15
2025
Oslo
Styreleder
0
-4
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
20.00 %
0
-15
2025
Oslo
100.00 %
0
-4
2025
Oslo
0.00 %
217 403
-147 964
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
Eierskap
Epigram Medtech As
Prosent:
20.00 %
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hovin As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Huddly As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
217 403
Resultat:
-147 964
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Esten Høyland Leonardsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Martin Jordal Hovin's roller
Daglig leder, Styreleder
0
-15
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Esten's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Martin's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
16.94%
0
-847
2025
Oslo
6.79%
8 483
-2 298
2025
Oslo
4.66%
887
-657
2025
Oslo
2.46%
2 488
757
2025
Stavanger
1.53%
70
-22 828
2025
Oslo
0.79%
8 329
1 297
2025
Stavanger
0.19%
217 403
-147 964
2025
Oslo
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Biometrical As
Prosent:
16.94
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-847
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sport Ai As
Prosent:
6.79
Driftsinntekter:
8 483
Resultat:
-2 298
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Baba Vision As
Prosent:
4.66
Driftsinntekter:
887
Resultat:
-657
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sevensix As
Prosent:
2.46
Driftsinntekter:
2 488
Resultat:
757
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Oivi As
Prosent:
1.53
Driftsinntekter:
70
Resultat:
-22 828
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Paleblue As
Prosent:
0.79
Driftsinntekter:
8 329
Resultat:
1 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Huddly As
Prosent:
0.19
Driftsinntekter:
217 403
Resultat:
-147 964
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker