Sverre Sigurd Støkken

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

22 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

22 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-1
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00 %
99 000
939 000
2025
Oslo
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
0.00 %
0
-15 690
2025
Oslo
0.00 %
1 798
-7 094
2025
Oslo
0.00 %
8 461 000
2 602 000
2025
Oslo
0.00 %
9 852
-41 661
2025
Oslo
0.00 %
0
-177 760
2025
Oslo
0.00 %
256
-3 902
2025
Oslo
0.00 %
11 028
-108 088
2025
Bergen
0.00 %
0
-139 426
2025
Oslo
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
100.00 %
0
-1
2025
Oslo
0.00 %
6 616
-166 001
2025
Oslo
0.00 %
8 609
-57 554
2024
Stavanger
0.00 %
92 000
135 000
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
4 141 000
394 000
2025
Oslo
0.00 %
222
-12 483
2025
Lysaker
0.00 %
0
-14 573
2025
Lysaker
0.00 %
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
Eierskap
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Atea ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
99 000
Resultat:
939 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Circio Holding Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-15 690
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eam Solar As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 798
Resultat:
-7 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Elkem Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 461 000
Resultat:
2 602 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
9 852
Resultat:
-41 661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ensurge Micropower Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-177 760
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Idex Biometrics Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
256
Resultat:
-3 902
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lifecare Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
11 028
Resultat:
-108 088
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Link Mobility Group Holding Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-139 426
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Neven Cloud As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Next Biometrics Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 616
Resultat:
-166 001
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norsk Renewables As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 609
Resultat:
-57 554
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Norske Skog Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
92 000
Resultat:
135 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Scatec Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 141 000
Resultat:
394 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Softox Solutions As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
222
Resultat:
-12 483
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Softox Wound & Skin Care As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-14 573
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-135
2025
Oslo
100.00%
0
-6
2025
Oslo
100.00%
0
-19
2025
Stavanger
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
15 363
197
2025
Lysaker
51.00%
0
-93
2025
Oslo
51.00%
0
-91
2025
Oslo
51.00%
Oslo
51.00%
0
-115
2025
Oslo
51.00%
0
-3
2025
Oslo
51.00%
0
-163
2025
Oslo
51.00%
0
-71
2025
Oslo
51.00%
0
-96
2025
Oslo
51.00%
0
-107
2025
Oslo
51.00%
100
-353
2025
Oslo
51.00%
0
-204
2025
Oslo
51.00%
0
-93
2025
Oslo
33.93%
0
-73 977
2025
Stavanger
27.00%
0
-75
2025
Oslo
0.06%
9 852
-41 661
2025
Oslo
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00%
0
-14 573
2025
Lysaker
Energeia Italy Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Norway Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norsk Solar Epc As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Softox Defense Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
15 363
Resultat:
197
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Energeia Ålamoen As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-93
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Bolstadmarka As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-91
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Borg As
Prosent:
51.00
Poststed:
Oslo
Energeia Gunnhus As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Hagen Gård As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Mæhlum As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-163
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Marigaard As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-71
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Opsal As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-96
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Øystadmarka As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Seval Skog As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
100
Resultat:
-353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Store Nøkleberg As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Veldre As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-93
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Impact Cooperation As
Prosent:
33.93
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-73 977
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Energeia Notodden As
Prosent:
27.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia As
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
9 852
Resultat:
-41 661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Softox Wound & Skin Care As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14 573
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker