Daniel Opitz

Ikon av en person
Mann ( f. 1957 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1957 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
3 037
-839
2025
Steinsland
Daglig leder
119
7 429
2025
Steinsland
Daglig leder
380
137
2025
Steinsland
Daglig leder
6 198
4 721
2025
Straume
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
3 037
Resultat:
-839
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
119
Resultat:
7 429
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
380
Resultat:
137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
6 198
Resultat:
4 721
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
3 037
-839
2025
Steinsland
Styreleder
36
-134
2025
Steinsland
Styreleder
216
-129
2025
Steinsland
Styreleder
119
7 429
2025
Steinsland
Styreleder
29 267
6 912
2025
Straume
Styreleder
Steinsland
Styreleder
380
137
2025
Steinsland
Styreleder
2 097
-79
2025
Straume
Styreleder
6 198
4 721
2025
Straume
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
3 037
Resultat:
-839
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
36
Resultat:
-134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
216
Resultat:
-129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
119
Resultat:
7 429
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
11
Driftsinntekter:
29 267
Resultat:
6 912
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Steinsland
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
380
Resultat:
137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 097
Resultat:
-79
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
6 198
Resultat:
4 721
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
119
7 429
2025
Steinsland
Eierskap
Opitz Holding As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
119
Resultat:
7 429
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland

Forbindelser

Kvinne
2 forbindelser
-
Åshild Opitz's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Daniel Opitz's roller
Varamedlem
29 267
6 912
2025
Styreleder
Varamedlem
36
-134
2025
Styreleder
Mann
1 forbindelser
-
Ole Martin Opitz's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Daniel Opitz's roller
Daglig leder
2 097
-79
2025
Styreleder
Mann
1 forbindelser
-
William Bernhardsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Daniel Opitz's roller
Styremedlem
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Åshild's rolle:
Varamedlem
Daniel's rolle:
Styreleder
Åshild's rolle:
Varamedlem
Daniel's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Ole's rolle:
Daglig leder
Daniel's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
William's rolle:
Styremedlem
Daniel's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
3 415
-313
2025
Steinsland
100.00%
5 959
-929
2025
Steinsland
100.00%
3 289
-836
2025
Steinsland
100.00%
36
-134
2025
Steinsland
100.00%
5 860
358
2025
Steinsland
100.00%
6 785
6
2025
Steinsland
100.00%
19 645
574
2025
Steinsland
100.00%
216
-129
2025
Steinsland
100.00%
29 267
6 912
2025
Straume
100.00%
11 540
281
2025
Steinsland
100.00%
Steinsland
100.00%
380
137
2025
Steinsland
100.00%
2 097
-79
2025
Straume
100.00%
1 070
18
2025
Steinsland
100.00%
6 198
4 721
2025
Straume
95.00%
17 013
5 317
2025
Steinsland
92.82%
3 037
-839
2025
Steinsland
70.00%
44 690
-183
2025
Steinsland
61.00%
1 254
69
2025
Steinsland
51.00%
0
-26
2025
Steinsland
51.00%
0
-7
2025
Steinsland
50.00%
37 809
1 318
2025
Straume
23.33%
234
1 836
2025
Steinsland
Attentio As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 415
Resultat:
-313
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Craft Consulting As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 959
Resultat:
-929
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Craft Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 289
Resultat:
-836
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Fiksnesvika As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
36
Resultat:
-134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Marstein Lighthouse As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 860
Resultat:
358
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Norsk Skadekontroll As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 785
Resultat:
6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Nsk Våtrom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
19 645
Resultat:
574
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Opitz Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
216
Resultat:
-129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Opitz Tannhelsesenter AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
29 267
Resultat:
6 912
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Øygarden Betongentreprenør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
11 540
Resultat:
281
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Pureo Renhold As
Prosent:
100.00
Poststed:
Steinsland
Sotra Branding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
380
Resultat:
137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Straume Dental As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 097
Resultat:
-79
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Straumegruppen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 070
Resultat:
18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Tannlege Daniel Opitz As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 198
Resultat:
4 721
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Innkjøpsgruppen As
Prosent:
95.00
Driftsinntekter:
17 013
Resultat:
5 317
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Austefjord Fritid As
Prosent:
92.82
Driftsinntekter:
3 037
Resultat:
-839
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Straume Rør As
Prosent:
70.00
Driftsinntekter:
44 690
Resultat:
-183
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Nsk Rør As
Prosent:
61.00
Driftsinntekter:
1 254
Resultat:
69
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Nsk Elkabel As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-26
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Nsk Takst & Skade As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Straume Tekniske As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
37 809
Resultat:
1 318
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Craft Holding As
Prosent:
23.33
Driftsinntekter:
234
Resultat:
1 836
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland